Lijn 122 Den Haag Centraal Station - 's-Gravenzande Zandeveltplein
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 26 feb 2013 om 12:54 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=122 |vervoerder=Westnederland |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/uur |frequentie_zaterdag=2x/uur }} '''Lijn 122''…')
Voormalige buslijn 122 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 122 reed van Den Haag via Monster naar 's-Gravenzande.
Het traject van lijn 122 werd ook door lijn 123 en lijn 124 gereden, en 's avonds en op zondag werd het traject ook door die lijnen overgenomen. Lijn 122 reed in Monster echter niet via het verzorgingscentrum Westerhonk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Den Haag, Grote Markt | ||
Den Haag, Brouwersgracht | ||
Den Haag, Westeinde Ziekenhuis | ||
Den Haag, Noordwest-Buitensingel | ||
Den Haag, Monstersestraat | ||
Den Haag, De la Reyweg | ||
Den Haag, Zuiderparklaan | ||
Den Haag, Leyweg | ||
Den Haag, Leyenburg Ziekenhuis | ||
Den Haag, Westnederland | ||
Den Haag, Houttuinen | ||
Den Haag, Burg. Hovylaan | ||
Den Haag, Loosduinse Hoofdstraat | ||
Den Haag, Arnold Spoelplein | ||
Den Haag, Ockenburgstraat | ||
Den Haag, Ockenburg | ||
Den Haag, Madestein | ||
Den Haag, Bloemendaal | ||
Monster, Acaciastraat | ||
's-Gravenzande, Hoflaan | ||
's-Gravenzande, De Brug | ||
's Gravenzande, Zandeveltplein |