Lijn 120 Apeldoorn Sophiaplein - Warnsveld Spittaal
Voormalige buslijn 120 | |
Vervoerder(s) | GSM/VAD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 mei 1987 t/m .... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 120 reed van Apeldoorn via Lieren, Scherpenberg, Loenen, Eerbeek en Hall of Brummen naar Warnsveld.
Zowel in de ochtend- als middagspits reed één rit in beide richtingen van Zutphen non-stop naar Oeken en Hall. In de ochtendspits waren tevens 2 toegevoegde ritten Brummen - Eerbeek, die vanaf Eerbeek verder gingen als lijn 119
Deze lijn ontstond op 31 mei 1987 toen het traject tussen Zutphen en Warnsveld kwam te vervallen. Later bij Midnet reed lijn 118 tussen Eerbeek en Zutphen.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Sophiaplein | ||
Apeldoorn, Welgelegenbrug | ||
Apeldoorn, Mezenweg | ||
Apeldoorn, De Savornin Lohmanstraat | ||
Apeldoorn, Eemstraat | ||
Apeldoorn, Giessen | ||
Lieren, Saba | ||
Lieren, Sint Eustacius | ||
Lieren, Philips | ||
Lieren, De Els | ||
Lieren, Van Limburg Stirumstraat | ||
Lieren, Coöperatie | ||
Lieren, Liederstraat | ||
Lieren, Woudwegbrug | ||
Lieren, Kurkfabriek | ||
Lieren, Oosterhuizensebrug | ||
Loenen, Vinkenkamp | ||
Loenen, Scherpenbergerbrug | ||
Loenen, Steenfabriek | ||
Loenen, De Bosgraaf | ||
Loenen, School | ||
Loenen, Voorsterweg | ||
Loenen, Bosoord | ||
Loenen, R.K. Kerk | ||
Loenen, Centrum | ||
Loenen, Bergakkerweg | ||
Loenen, Imbosweg | ||
Eerbeek, Harderwijkerweg | ||
Eerbeek, Polweg | ||
Eerbeek, Ringlaan | ||
Eerbeek, Vondellaan | ||
Eerbeek, Coldenhovenseweg | ||
Eerbeek, 't Hungeling | ||
Eerbeek, Hallsebrug | ||
Eerbeek, Brummensebrug | ||
Brummen, Groot Engelenburg | ||
Brummen, Station NS | ||
Brummen, Spoorstraat | ||
Brummen, Troelstralaan | ||
Brummen, Markt | ||
Brummen, Koppelenburg | ||
Warnsveld, Spittaal | ||
Hall, School | ||
Oeken, Coöperatie | ||
Zutphen, Busstation/NS |