Lijn 112 Lexmond N.H. Kerk - Gorinchem Station NS
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 9 feb 2013 om 15:33 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=112 |vervoerder=Westnederland |lijnsoort=Streekbus |periode=27 mei 1990 t/m ... |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=0-1x/uur |frequentie_k…')
Voormalige buslijn 112 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 27 mei 1990 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | reed niet |
Koopavond | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 112 reed van Lexmond via Leerdam, Asperen, Heukelum en Spijk naar Gorinchem.
In de spitsrichting reed één rit van/tot Asperen en reed vanaf daar verder als lijn 110 van/naar Utrecht. Op zaterdag werd maar 1x per 2 uur gereden tussen Leerdam en Lexmond.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Lexmond, N.H. Kerk | ||
Heicop, N.H. Kerk | ||
Kortgerecht, Blauwbijl | ||
Schoonrewoerd, Café De Zwaan | ||
Schoonrewoerd, Provinciale weg | ||
Leerdam, Schaikseweg/Molenlaan | ||
Leerdam, Bejaardencentrum Huis ter Leede | ||
Leerdam, Ooievaarlaan | ||
Leerdam, Recht van Ter Leede | ||
Leerdam, Station NS | ||
Leerdam, Dr. C. Voogdplein | ||
Leerdam, Prinses Marijkestraat | ||
Leerdam, Linge Ziekenhuis | ||
Acquoy, Kerkweg | ||
Asperen, Stadswal | ||
Asperen, Raadhuisplein | ||
Asperen, Baronie | ||
Asperen, Drostlaan | ||
Heukelum, Gragtdijk | ||
Heukelum, Voorste Gewind | ||
Spijk, Postkantoor | ||
Gorinchem, Wijdschildlaan | ||
Gorinchem, Kazerneplein | ||
Gorinchem, Station NS |
Geschiedenis
Op 27 mei 1990 werd het eindpunt in Gorinchem verlegd van het Kazerneplein naar het Station. De scholierenroute via 't Wijdschild werd vervangen door een lusroute door de stad. Ritten komende uit Lexmond reden via het Station, Centrum en Wijdschild weer terug naar Lexmond.