Lijn 10 Osnabrück, Hauptbahnhof - Rosenburg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 20 nov 2021 om 13:32 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |buitenland=ja |dienstregeling=2021 |lijnnr=10 |land=Duitsland |vervoerder=Stadtwerke Osnabrück |verkeersverbond=VOS |lijnsoort=Stadsbus |stad=Osna...')
Voormalige buslijn 10 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Osnabrück |
Verkeersverbond | VOS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Osnabrück |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Periode | 2 september 2021 |
Voorganger(s) | 10 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 0-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 0-2x/uur |
Lijn 10 rijdt van Osnabrück Hauptbahnhof via Stadtmitte, Weststadt, Eversburg, Haste en Dodesheide naar Rosenburg.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt na circa 19:00 uur de frequentie afgebouwd naar 2x/uur. Na circa 20:00 uur wordt alleen nog gereden tussen de haltes Hauptbahnhof en Eversburger Platz.
- Op zaterdag wordt tot circa 20:00 uur 2x/uur gereden tussen de haltes Hauptbahnhof en Rosenburg. Na circa 20:00 uur wordt alleen nog gereden tussen de haltes Hauptbahnhof en Eversburger Platz.
- Op zondag wordt 2x/uur gereden tussen de haltes Hauptbahnhof en Eversburger Platz. Op zondag voor circa 13:00 uur en in de avonduren na circa 21:00 uur wordt 1x/uur gereden via de halte Heger Friedhof.
- De route in de omgekeerde richting wordt gereden door lijn 20.
Route
Halte | ||
Osnabrück, Hauptbahnhof | ||
Osnabrück, Stresemannplatz | ||
Osnabrück, Neumarkt | ||
Osnabrück, Kamp-Promenade | ||
Osnabrück, Nikolaizentrum | ||
Osnabrück, Heger Tor | ||
Osnabrück, Weißenburger Straße | ||
Osnabrück, Hans-Calmeyer-Platz | ||
Osnabrück, Saarplatz | ||
Osnabrück, Richard-Wagner-Straße | ||
Osnabrück, Lotter Kirchweg | ||
Osnabrück, Ernst-Sievers-Straße | ||
Osnabrück, Heger Friedhof | ||
Osnabrück, Ernst-Sievers-Straße | ||
Osnabrück, Klinikum Finkenhügel | ||
Osnabrück, Dialysezentrum | ||
Osnabrück, Heger Holz | ||
Osnabrück, Händelstraße | ||
Osnabrück, Liszthof | ||
Osnabrück, Paracelsus-Klinik | ||
Osnabrück, Telgenkamp | ||
Osnabrück, Eversburger Platz | ||
Osnabrück, Pagenstecherstraße | ||
Osnabrück, Kiefernweg | ||
Osnabrück, Elbestraße | ||
Osnabrück, Winkelhausenstraße | ||
Osnabrück, Bramstraße | ||
Osnabrück, Sankt Angela | ||
Osnabrück, Wilhelm-von-Euch-Straße | ||
Osnabrück, Saßnitzer Straße | ||
Osnabrück, Haster Weg | ||
Osnabrück, Dinklager Weg | ||
Osnabrück, Dammer Hof | ||
Osnabrück, Widerhall | ||
Osnabrück, Luhrmannsweg | ||
Osnabrück, Schützenstraße | ||
Osnabrück, Wesereschstraße | ||
Osnabrück, Kreuzkirche | ||
Osnabrück, Tannenburgstraße | ||
Osnabrück, Rosenburg |
Geschiedenis
Op 2 september 2021 kwam het traject tussen Rosenburg, Fledder en het Hauptbahnhof te vervallen. Dit traject werd alleen doordeweeks tot circa 19:00 uur bediend.