Lijn 10 Hilversum Station - Amersfoort Hellestraat
Voormalige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | Tensen |
Regio's | Gooi- en Vechtstreek, Oost-Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 2 juni 1973 |
Opvolger(s) | 70 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 10 reed van Hilversum via Baarn, Soestdijk en Soest naar Amersfoort.
Dienstregeling
- Tussen Hilversum en Baarn werd de gehele week slechts 1x/uur gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hilversum, Station | ||
Hilversum, Hoge Vuurscheweg | ||
Baarn, Station | ||
Soestdijk, Nieuwerhoek | ||
Soest, Molenstraat/Nieuweweg | ||
Soest, Zuid | ||
Soest, Garage Tensen | ||
Amersfoort, Birkhoven | ||
Amersfoort, Station | ||
Amersfoort, Hellestraat |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.