Lijn 103 Alphen aan den Rijn Churchilllaan - Nieuwkoop Gereformeerde Kerk
Voormalige buslijn 103 | |
Vervoerder(s) | NAL |
Regio | Midden-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 16 oktober 1977 t/m ... |
Voorganger(s) | 103 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 103 reed van Alphen a/d Rijn via Ter Aar, Korteraar en Aarlanderveen naar Nieuwkoop.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alphen a/d Rijn, Churchilllaan | ||
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis | ||
Alphen a/d Rijn, De Aarhof | ||
Alphen a/d Rijn, Castellumstraat | ||
Alphen a/d Rijn, Station | ||
Gouwsluis, Rijnbrug | ||
Ter Aar, Aardam | ||
Korteraar, Hoek | ||
Aarlanderveen, Nieuwkoopseweg | ||
Aarlanderveen, N.H. Kerk | ||
Aarlanderveen, Ziende | ||
Nieuwkoop, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 16 oktober 1977 werd de route van lijn 103 in Alphen a/d Rijn wederom uitgebreid. Vanaf het Station ging de lijn voortaan via De Aarhof en het Ziekenhuis naar de Churchilllaan in Alphen-West rijden. In de rest van de route en in de dienstregeling vonden verder (vrijwel) geen wijzigingen plaats, alleen op zondag werd voortaan een gecombineerde route met lijn 102 gereden.