Gebruiker:Regenmaker/Werkplaats
< Gebruiker:Regenmaker
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 29 nov 2018 om 23:08
Hieronder worden verschillende projecten uitgewerkt door gebruiker Regenmaker (overleg).
Verkehrsverbund Rhein-Sieg
- Kreisfreie Stadt Bonn
- Kreis Euskirchen
- Oberbergischer Kreis
- Kreisfreie Stadt Leverkusen
- Kreisfreie Stadt Köln
- Rheinisch Bergischer Kreis
- Rhein Erft Kreis
- Rhein Sieg Kreis
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn 879 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 879 rijdt van Hellenthal via Hollerath, Ramscheid, Miescheid, Udenbreth, Losheimergraben en Losheim naar Kehr.
Dienstregeling
- Niet alle ritten bedienen Wildgehege.
Route
Halte | ||
Wildgehege, Eingang | ||
Hellenthal, An der Lichtenhardt | ||
Hellenthal, Oleftalsperre | ||
Hellenthal, Alte Kuhstraße | ||
Hellenthal, Spielplatz Hohenberg | ||
Hellenthal, Hohenbergringstraße | ||
Hellenthal, Im Speessiefen | ||
Hellenthal, Busbahnhof | ||
Hellenthal, Gewerbegebiet Kröpsch | ||
Blumenthal, Altes Rathaus | ||
Blumenthal, Blumenthal | ||
Eichen, Ingersberg | ||
Eichen, Eichen | ||
Eichen, Abzweig | ||
Felser, Abzweig | ||
Felser, Oberdorf | ||
Wollenberg, Wollenberg |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Waarschuwing: de standaardsortering "885" krijgt voorrang voor de sortering "879".
Belbuslijn 885 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (deels vast) |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (deels vast) |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 0-1x/(2) uur |
Zaterdag | 0-1x/(2) uur |
Zondag | 0-1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 885 rijdt van Kall via Sötenich, Rinnen, Sistig, Krekel, Benenberg en Wildenburg naar Manscheid.
Dienstregeling
- Doordeweeks overdag rijden enkele scholierenritten. De scholierenritten rijden ook niet via de haltes Sistaler/Blumenstraße en Rüther Straße.
- Wanneer er geen scholierenritten rijden of in de vakanties rijden alle ritten met een frequentie van 1x/uur als belbus.
- De helft van de belbusritten rijdt niet via Rüth.
- Op zaterdag na 14:00 en op zondag wordt de frequentie verlaagd van 1x/uur naar 1x/2 uur. Alle ritten rijden dan tot Benenberg en bedienen altijd Rüth.
- In de avonduren wordt alleen van Kall naar Benenberg gereden.
Route
Halte | ||
Kall, Busbahnhof/Trierer Straße | ||
Sötenich, Sötenich | ||
Sötenich, Golbacher Weg | ||
Sötenich, Post | ||
Rinnen, Wilhelmstal | ||
Rinnen, Post | ||
Rinnen, Sistaler/Blumenstraße | ||
Rinnen, Rinnener Köpfchen | ||
Sistig, Miewes | ||
Sistig, Kirche | ||
Krekel, Wildenburg Abzweig | ||
Roder, Forstweg | ||
Rüth, Rüther Straße | ||
Krekel, Krekel | ||
Benenberg, Benenberg | ||
Wildenburg, Wildenburg | ||
Manscheid, Manscheid |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Waarschuwing: de standaardsortering "886" krijgt voorrang voor de sortering "885".
Belbuslijn 886 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur (deels vast) |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur (deels vast) |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 0-1x/(2) uur |
Zaterdag | 0-1x/(2) uur |
Zondag | 0-1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 886 rijdt van Kall via Sötenich, Urft, Steinfeld en Wahlen naar Marmagen.
Dienstregeling
- Doordeweeks overdag rijden enkele scholierenritten. De scholierenritten rijden niet via Gillenberg en Elzenberg. Wel bedienen enkele ritten Blankenheim Bahnhof.
- Wanneer er geen scholierenritten rijden of in de vakanties rijden alle ritten met een frequentie van 1x/uur als belbus.
- De helft van de belbusritten rijdt niet via Gillenberg of Elzenberg.
- Op zaterdag na 14:00 en op zondag wordt de frequentie verlaagd van 1x/uur naar 1x/2 uur. Alle ritten rijden dan tot Wahlen en bedienen alle haltes.
- In de avonduren wordt alleen van Kall naar Wahlen gereden.
Route
Halte | ||
Kall, Busbahnhof/Trierer Straße | ||
Sötenich, Sötenich | ||
Sötenich, Elzenberg | ||
Sötenich, Gartenstraße | ||
Urft, Bahnhof | ||
Urft, Gasthaus Waldesruh | ||
Steinfeld, Kloster | ||
Gillenberg, Gillenberg | ||
Steinfelderheistert, Steinfelderheistert | ||
Diefenbach, Diefenbach | ||
Wahlen, Kirche | ||
Wahlen, Marmagener Straße | ||
Marmagen, Schleidener Straße | ||
Marmagen, Eiffelplatz | ||
Marmagen, Feuerwache | ||
Milzenhäuschen, Milzenhäuschen | ||
Blankenheim, Bahnhof |