Dienstregeling entiteit Namur-Luxembourg 2013
Op deze pagina staan alle wijzigingen die in het dienstregelingjaar 2013 van toepassing zijn voor de entiteit Namur-Luxembourg.
Inhoud
Wijzigingen per 1 januari 2013
Het lijnnenet in de omgeving van Heer - Mariembourg - Couvin - Chimay wordt aangepast om beter aan te sluiten op de wensen van de reizigers.
-
- - Lijn 59 wordt gesplitst in twee lijnen: Lijn 59/1 Couvin Gare SNCB - Chimay Gare en Lijn 59/2 Couvin Gare SNCB - Cul-des-Sarts Régniowelz
-
- - Gewijzigde route en vertrektijden.
-
- - Gewijzigde route en vertrektijden.
- Lijn 60/2
- - Lijn 60/2 wordt gesplitst in twee afzonderlijke lijnen: Lijn 60/2 Pesche Couvent - Le Mesnil Centre en Lijn 60/3 Couvin Gare SNCB - Heer Place Communale
- Lijn 156b
- - De lijn wordt gesplitst in twee afzonderlijke lijnen: Lijn 156b Couvin Gare SNCB - Dourbes Centre en Lijn 156d Mariembourg Chez l'Fagne - Doische Ecoles.
Wijzigingen per 1 maart 2013
- - Op alle dagen er een extra rit om 22.18 van station Namen naar Salzinnes.
- - In de vakantieperiode zijn er kleine vertrektijd wijzigingen.
- - In de vakantieperiode rijdt de rit met vertrek 18.23 van Éghezée door naar Jodoigne.
Wijzigingen per 1 april 2013
- - De vertrektijden wijzigen.
- - De route wordt gewijzigd, dit heeft echter geen invloed op de halten.
- - De vertrektijden wijzigen.
- - De vertrektijden wijzigen.
- - De vertrektijden wijzigen.
- - De vertrektijden wijzigen.
- - De vertrektijden wijzigen.
- - De vertrektijden wijzigen.
- - De route tussen Philippeville en Tarcienne is aangepast en afgestemd met lijn 56.
- - De variant via station Mariembourg komt te vervallen. Overstappen op de trein kan op station Couvin.
- Lijn 561 Thy-le-Château Gare - Philippeville Rue de la Reine
- Lijn 562 Yves-Gomezée Mimbercée - Florennes Place de la Chapelle
- - De vertrektijden wijzigen om een goede aansluiting op lijn 56 te houden.
Wijzigingen per 1 mei 2013
- Lijn 95/1 Hastière, Gare - Domaine les Journaux
- Lijn 95/2 Hastière Gare - Mesnil-Saint-Blaise Eglise
- Lijn 95/3 Hastière Gare - Onhaye Centre
- Lijn 95/4 Hastière Gare - Agimont Monument
- - Gewijzigde dienstregeling.
- - Kleine wijziging in vertrektijden.
- - De rit van 6:44 van Florenville naar Philippeville is vervallen.
- - Diverse ritten wijzigen van vertrektijd.
- - De eerste rit naar Doische vertrekt uit Florennes i.p.v. Villers-le-Gambon.
- - In de ochtendspits een extra rit tussen Merlemont en Villers-le-Gambon.
- - De rit van 7:00 van Philippeville naar Villers-le-Gambon is vervallen.
- Avondbus Namur
- - Alle zes de avondlijnen vervallen.
Wijzigingen per 1 juli
De vertrektijden worden lichtjes aangepast in de schoolperiodes.
Deze lijn wordt opgesplitst in 3 afzonderlijke lijnen, te weten:
Het traject tussen Hour en Jemelle vervalt geheel.