Concessie Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee (2008-2015)
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 18 feb 2009 om 22:56
Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee | |
---|---|
OV-autoriteit | Provincie Zuid-Holland |
Vervoerder(s) | Arriva |
Duur | 7 jaar |
Periode | {{{periode}}} |
Concessietabel - Concessiekaart |
Deze concessie wordt sinds 01-01-2008 uitgevoerd door Arriva, die de concessie van Connexxion gewonnen had.
Materieel
Voor genoemde concessie heeft Arriva een serie nieuwe ambassadors besteld (8301 - 8382) en (zoals bijna gebruikelijk) ondersteunt ook TCR hier Arriva met een nieuwe serie ambassadors (419 - 435), een aantal Sprinters voor de rustige lijntjes en een aantal oudere bussen voor de scholierenlijnen.
Lijnennet
Streekdienst
- Lijn 104 Renesse Transferium - Hellevoetsluis De Sprong
- Lijn 130 Stellendam Busstation - Rotterdam Zuidplein (sneldienst)
- Lijn 134: Stadsdienst Middelharnis: Gemeentehuis - Binnenhof
- Lijn 135: Middelharnis - Stad aan 't Haringvliet - Den Bommel - Achthuizen - Ooltgensplaat
- Lijn 136: Ouddorp - Goedereede - Stellendam - Dirksland - Middelharnis - Oude Tonge - Rotterdam Zuidplein
- Lijn 137 Willemsstad Steenpad - Rotterdam Zuidplein (sneldienst)
- Lijn 138: Herkingen - Nieuw Tonge - Middelharnis
- Lijn 139: Ouddorp - Goedereede - Middelharnis - Rotterdam Zuidplein (sneldienst)
- Lijn 160 Goudswaard Nic. van Puttenstraat - Rotterdam Zuidplein
- Lijn 161 Oud-Beijerland Zinkweg - Heinenoord Busstation (- Rotterdam Zuidplein)
- Lijn 162 Oud-Beijerland Sportlaan - Zuid-Beijerland Gravin Sabinastraat
- Lijn 163 Rotterdam Kralingse Zoom - Oud-Beijerland Sportlaan
- Lijn 164: Rotterdam Zuidplein - Heinenoord - Mijnsheerenland - Klaaswaal - Numansdorp - Zuid-Beijerland
- Lijn 165: Dordrecht - 's Gravendeel - Strijen
- Lijn 166: Dordrecht - 's Gravendeel - Maasdam - Puttershoek - Heinenoord - Rotterdam Zuidplein
- Lijn 167: Rotterdam Zuidplein - Heinenoord - Puttershoek - Maasdam - Strijen
- Lijn 168 Dordrecht Centraal Station - Heinenoord Busstation (sneldienst)
- Lijn 169: Willemsstad - Helwijk - Numansdorp - Klaaswaal - Oud-Beijerland
- Lijn 170: Rotterdam Zuidplein- Oud-Beijerland - Piershil - Goudswaard (sneldienst)
- Lijn 171: Rotterdam Zuidplein - Oud-Beijerland (sneldienst)
- Lijn 172: Rotterdam Zuidplein - Oud Beijerland (sneldienst)
- Lijn 173: Rotterdam Zuidplein - Zuid-Beijerland (sneldienst)
- Lijn 174 Numansdorp Wethouder van der Veldenweg - Rotterdam Zuidplein (sneldienst)
- Lijn 175: Strijen - Dordrecht (sneldienst)
- Lijn 176: Rotterdam Zuidplein- Puttershoek - 's Gravendeel - Dordrecht (sneldienst)
- Lijn 177: Rotterdam Zuidplein - Maasdam - Strijen (sneldienst)
- Lijn 179: Numansdorp -> Rotterdam Zuidplein (sneldienst)
- Lijn 180: Barendrecht - Heinenoord
- Lijn 190: Oud-Beijerland - Nieuw Beijerland - Spijkenisse
- Lijn 195: Strijen - Numansdorp
- Lijn 197: Strijensas - Strijen
- Lijn 396: Dirksland - Middelharnis - Rotterdam Zuidplein (Q-Liner)
Belbus
- Lijn 534: Stadsdienst Middelharnis: Gemeentehuis - Park Nieuw-Zeeland
Scholierenlijnen
- Lijn 604: Ouddorp - Goedereede - Hellevoetsluis
- Lijn 630: Hellevoetsluis -> Stellendam -> Dirksland -> Middelharnis
- Lijn 635: Ooltgensplaat -> Den Bommel -> Middelharnis
- Lijn 639: Ouddorp - Middelharnis
- Lijn 663: Rotterdam - Oud Beijerland - Piershil - Goudswaard
- Lijn 664: Strijen -> Klaaswaal
- Lijn 666: Oud-Beijerland - Puttershoek - Maasdam
- Lijn 667: Strijensas - Strijen - Klaaswaal - Oud-Beijerland
- Lijn 668: 's Gravendeel - Maasdam - Oud-Beijerland
- Lijn 669: Oud-Beijerland - Klaaswaal - Numansdorp - Helwijk - Willemstad
Buurtbus
- Lijn 711: Zuid-Beijerland - Nieuwendijk - Oudendijk - Goudswaard - Piershil - Oud-Beijerland
Zomerlijnen
- Lijn 105: Renesse - Port Zélande
- Lijn 802: Middelharnis - Dirksland - Melissant - Stellendam - Goedereede - Oudddorop - Port Zélande - Renesse
Nachtlijnen
- Lijn 804: Hellevoetsluis - Ouddorp
- Lijn 805: Renesse - Port Zélande
- Lijn 835: Ouddorp - Dirksland - Middelharnis - Stad aan 't Haringvliet - Den Bommel - Achthuizen - Ooltgensplaat
- Lijn 836: Ouddorp - Goedereede - Stellendam - Dirksland - Middelharnis - Oude Tonge - Rotterdam, Centraal Station
- Lijn 860 Rotterdam Centraal Station - Goudswaard Nic. van Puttenstraat
- Lijn 864: Strijen - 's Gravendeel - Maasdam - Mijnsheerenland - Klaaswaal - Numansdorp