Citosa dienstregeling 1968/1969
Uit OV in Nederland Wiki
Versie door
Huibe
(
overleg
|
bijdragen
)
op 15 mei 2014 om 10:34
(
wijz
)
← Oudere versie
|
Huidige versie
(
wijz
) |
Nieuwere versie →
(
wijz
)
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
De
dienstregeling 1968/1969
van
Citosa
liep van 26 mei 1968 t/m ...
Lijnennet
Lijn
Route
Opmerking
Streekdienst
1
Den Haag - Voorburg - Nootdorp - Zoetermeer - Benthuizen - Boskoop
2
Alphen a/d Rijn - Boskoop - Waddinxveen - Zevenhuizen - Moerkapelle - Kruisweg - Bleiswijk - Bergschenhoek - Hillegersberg - Rotterdam - Hillegersberg - Berkel - Zoetermeer - Stompwijk - Zoeterwoude - Leiden - Leiderdorp - Koudekerk a/d Rijn - Alphen a/d Rijn
3
Gouda - Zevenhuizen - Moerkapelle - Kruisweg - Zoetermeer - Pijnacker - Delfgauw - Delft - Nootdorp
4
Leiden - Leiderdorp - Koudekerk a/d Rijn - Alphen a/d Rijn - Zwammerdam - Bodegraven - Gouda - Waddinxveen - Boskoop - Hazerswoude Dorp - Leiderdorp - Leiden
5
Utrecht - De Meern - Harmelen - Woerden - Nieuwerbrug - Bodegraven
6
Woerden - Linschoten - Montfoort
7
Gouda - Reeuwijk - Boskoop
8
Zoetermeer - Wilsveen - Leidschendam - Voorburg
9
Nootdorp - Wilsveen - Leidschendam - Stompwijk
Categorieën
:
Dienstregeling Citosa
Stads- en streekvervoer 1968
Stads- en streekvervoer 1969
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Verwijzingen naar deze pagina
Verwante wijzigingen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie
Permanente koppeling
Paginagegevens
Deze pagina citeren