Categorie:Concessie Noord-Holland Noord (2003-2008) (voormalige lijnen)
Pagina’s in categorie "Concessie Noord-Holland Noord (2003-2008) (voormalige lijnen)"
Deze categorie bevat de volgende 96 pagina’s, van in totaal 96.
1
- Lijn 121 Alkmaar Station NS - Purmerend Tramplein
- Lijn 122 Middenbeemster De Buurt - De Rijp Wollandje
- Lijn 123 Alkmaar Station NS - Grootschermer Gemeentehuis
- Lijn 123 Alkmaar Station NS - Schermerhorn Schermerdijk
- Lijn 127 Alkmaar Station - Purmerend Tramplein
- Lijn 127 Alkmaar Station NS - Purmerend Tramplein (2005)
- Lijn 128 Hoorn Station NS - Noordbeemster Oosthuizerweg (2008)
- Lijn 130 Alkmaar Station - Wieringerwerf De Maaier
- Lijn 131 Hoogwoud Gemeentehuis - Obdam Station
- Lijn 132 Alkmaar Station NS - Harlingen Veerbootterminal
- Lijn 133 Hoorn Station - Wieringerwerf De Maaier
- Lijn 133 Hoorn Station NS - Den Helder Station NS
- Lijn 135 Hoorn Station - Den Helder Station (2009)
- Lijn 150 Enkhuizen Station - Lelystad Station Centrum
- Lijn 151 Alkmaar Station NS - Julianadorp Noorderhaven
- Lijn 155 Alkmaar Station - Oudkarspel Woudmeerweg
- Lijn 157 Alkmaar Station - Tuitjenhorn Sportlaan (-2008)
- Lijn 158 Den Oever Busstation - Den Helder Station (2008)
- Lijn 160 Bergen Plein - Heerhugowaard Reigersdaal
- Lijn 161 Alkmaar Station NS - Ursem Bejaardencentrum
- Lijn 161 Heerhugowaard Station NS - Ursem Bejaardencentrum
- Lijn 162 Bergen Plein - Heerhugowaard Reigersdaal
- Lijn 162 Heerhugowaard Station - Alkmaar Keerlus Hogeschool
- Lijn 163 Uitgeest Station - Alkmaar Station (1999-2008)
- Lijn 164 Castricum Station NS - Egmond aan Zee Busstation
- Lijn 165 Alkmaar Station - Egmond aan Zee Sternlaan
- Lijn 168 Alkmaar Station - Beverwijk Station
- Lijn 168 Alkmaar Station NS - Velsen-Noord CORUS
2
- Lijn 228 De Cocksdorp Klimpstraat - 't Horntje Veerhaven
- Lijn 229 't Horntje Veerhaven - De Cocksdorp Klimpstraat
- Lijn 230 't Horntje Veerhaven - De Cocksdorp Klimpstraat
- Lijn 234 Amsterdam Centraal Station - Wervershoof Gemeentehuis
- Lijn 240 Amsterdam Marnixstraat - Alkmaar Station
- Lijn 240 Amsterdam Marnixstraat - Heerhugowaard Station
- Lijn 242 Hoorn Station - Grootebroek Martinus College
- Lijn 242 Hoorn Station NS - Andijk Veilingweg
- Lijn 26 't Horntje Veerhaven - De Koog Nikadel
- Lijn 260 Alkmaar Kanaalkade - Bergen Plein
- Lijn 260 Alkmaar Station - Heerhugowaard Station
- Lijn 262 Bergen Plein - Bergen aan Zee Busstation
- Lijn 265 Alkmaar Station - Bergen aan Zee Busstation
- Lijn 267 Castricum Station - Castricum aan Zee Strand
- Lijn 27 't Horntje Veerhaven - De Koog Badweg
- Lijn 28 't Horntje Veerhaven - De Koog Badweg
- Lijn 29 't Horntje Veerhaven - De Cocksdorp Klimpstraat (2002 - 2008)
3
- Lijn 30 Den Helder Station NS - Julianadorp Noorderhaven
- Lijn 31 Den Helder Station NS - Julianadorp Noorderhaven
- Lijn 31 Den Helder, Station Zuid - Hr. Van Egmondstraat
- Lijn 32 Den Helder Station - Julianadorp Noorderhaven
- Lijn 33 Den Helder, Station - Veerhaven (1999-2014)
- Lijn 34 Den Helder, Station NS - Fort Kijkduin
- Lijn 35 Den Helder, Station NS - MEOBH
- Lijn 350 Alkmaar Station NS - Harlingen Veerbootterminal
- Lijn 350 Alkmaar Station NS - Leeuwarden Busstation/NS
- Lijn 36 Den Helder, Station - De Schooten
- Lijn 37 Hoorn Sporthal Risdam - Abbekerk Busstation
- Lijn 37 Hoorn Station NS - Twisk Viaduct A7
- Lijn 38 Enkhuizen, Station - Poortland
- Lijn 39 Hoorn Station - Medemblik Busstation
4
- Lijn 40 Hoorn, Station - Slapershaven
- Lijn 407 Bergen Plein - Egmond aan Zee Sportlaan
- Lijn 407 Bergen Plein - Egmond Binnen Heegemunde
- Lijn 408 Egmond aan Zee Busstation - Heiloo GGZ/Huisartsenpost
- Lijn 409 Hoorn Station - Ursem Ruijtersstraat
- Lijn 41 Hoorn, Sporthal Risdam - Kersenboogerd
- Lijn 41 Hoorn, Station NS - Kersenboogerd/NS
- Lijn 410 Egmond Binnen Heegemunde - Schoorl Frederikslaan
- Lijn 411 Schagen Station - Tuitjenhorn Sportlaan (2008)
- Lijn 412 Hoorn Station NS - Grootebroek Station NS
- Lijn 415 Hoorn Station - Oostwoud Woudrust
- Lijn 42 Hoorn Station - Grootebroek Martinus College
- Lijn 42 Hoorn Station NS - Andijk Veilingweg
- Lijn 43 Hoorn, Station - Kersenboogerd
- Lijn 44 Hoorn Station - Medemblik Busstation
- Lijn 46 Hoorn Station - Lambertschaag 't Wagenwiel
- Lijn 47 Hoorn Station - Venhuizen Kerkweg
- Lijn 48 Hoorn Station - Hoogwoud Gemeentehuis
- Lijn 49 Hoorn Station - Hoogwoud Gemeentehuis
6
- Lijn 632 Medemblik Busstation - Schagen Station NS
- Lijn 632 Medemblik Busstation - Wieringerwerf De Terp
- Lijn 632 Medemblik Busstation - Wieringerwerf Ing. Ovingestraat
- Lijn 632 Schagen Station NS - Middenmeer Winkelcentrum
- Lijn 636 Medemblik Busstation - Wieringerwerf Ing. Ovingestraat
- Lijn 639 Medemblik Busstation - Hoorn Nieuwe Steen
- Lijn 648 Hoogwoud Gemeentehuis - Hoorn Nieuwe Steen
- Lijn 651 Bergen Plein - Schoorl Frederikslaan
- Lijn 652 Schagen Station - Den Helder Station
- Lijn 653 Schagen Station - Wieringerwerf Oosterterp
- Lijn 654 Schagen Station - Nieuwe Niedorp Huize Nijerop
- Lijn 655 Alkmaar Station - Oudkarspel Woudmeerweg
- Lijn 657 Schagen Station - Schoorl Frederikslaan
- Lijn 657 Schagen Station NS - Oudkarspel Woudmeerweg
- Lijn 658 Anna Paulowna Station - Schagen Station (2003-2008)
- Lijn 658 Schagen Station NS - Anna Paulowna Station NS
- Lijn 659 Hippolytushoef Hoofdstraat - Wieringerwerf Ing. Ovingestraat
- Lijn 665 Alkmaar, Station - Hobbemalaan