Aachen Bushof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 16 nov 2014 om 21:12 (Upgraden en actueel maken van alle lijnen en vervoerders)
Aachen | |
---|---|
Plaats | Aachen |
Verkeersverbond(en) | AVV Zuid-Limburg |
Vervoerder(s) | ASEAG RVE Veolia Transport TEC |
Vorm | Perronbusstation & Stripbusstation |
Type | Statisch |
Het Bushof in Aachen is het centrale busstation waar de meeste lijnen in de stad Aachen bij elkaar komen. Het bestaat uit een perronbusstation en enkele stripvakken langs de straat.
Inhoud
Lijnen
Stadsbus (ASEAG)
- 2: Preuswald - Kronenberg - Bushof - Rothe Erde - Eilendorf
- 4: Uniklinik - Kronenberg - Bushof - Kaiserplatz
- 5: Uniklinik - Schanz - Bushof - Rothe Erde - Brand
- 23: Campus - Bushof - Hüls
- 32: Bushof - Kronenberg - Uniklinik
- 43: Bushof - Hüls
- 45: Uniklinik - Bushof - Brand
- 53: Bushof - Ronheide
- 73: Rothe Erde - Bushof - Uniklinik
- 75: Bushof - Schanz - Horn
Streekbus (ASEAG, RVE, Veolia Transport & TEC)
- 1: Schevenhütte - Gressenich - Werth - Mausbach - Fleuth - Vicht - Stolberg - Atsch - Verlautenheide - Haaren - Aachen - Lintert
- 7: Aachen - Richterich
- 11: Schmithof - Walheim - Schleckheim - Oberforstbach - Lichtenbusch - Aachen - Haaren - Würselen - Broichersiedlung - Mariadorf - Hoengen
- 12: Aachen - Eilendorf - Stolberg
- 14: Aachen - Hauset - Eynatten - Raeren - Eupen
- 15: Aachen - Brand - Dorff - Breinig - Mausbach
- 16: Aachen - Haaren - Verlautenheide - Würselen
- 17: Aachen - Laurensberg - Richterich - Horbach
- 21: Aachen - Haaren - Würselen - Bardenberg - Herzogenrath - Merkstein - Boscheln - Übach - Palenberg
- 22: Aachen - Eilendorf - Atsch - Stolberg
- 24: Kelmis - Aachen - Laurensberg
- 25: Vaals - Aachen - Brand - Büsbach - Stolberg
- 27: Aachen - Laurensberg - Vetschau - Richterich - Kohlscheid
- 33: Vaals - Aachen
- 34: Kerkrade - Kohlscheid - Aachen - Brand
- 35: Vaals - Aachen - Kornelimünster - Walheim - Hahn - Breinig
- 36: Aachen - Oberforstbach - Sleckheim
- 37: Aachen - Laurensberg - Orsbach - Lemiers
- 41: Aachen - Oberforstbach - Schleckheim - Walheim - Schmithof - Sief
- 44: Heerlen - Kerkrade - Horbach - Richterich - Aachen
- 46: Walheim - Schmithof - Lichtenbusch - Aachen - Verlautenheide
- 47: Aachen - Richterich - Kohlscheid - Herzogenrath - Merkstein
- 51: Aachen - Würselen - Alsdorf - Baesweiler
- 52: Aachen - A4 - Eschweiler
- 55: Vaals - Aachen - Brand - Kornelimünster - Schleckheim - Lichtenbusch
- 57: Verlautenheide - Eilendorf - Rothe Erde - Bushof - Richterich - Kohlscheid - Herzogenrath - Merkstein
- 65: Aachen - Brand - Kornelimünster - Walheim
- 66: Aachen - Brand - Kornelimünster - Walheim - Roetgen - Konzen - Monschau
- 77: Aachen - Laurensberg - Richterich
Concessie Zuid-Limburg (Veolia Transport)
Concessie Liège-Verviers (TEC)
Belbus (ASEAG)
Snelbus (ASEAG & RVE)
- 125: Aachen - Brand - Büsbach - Stolberg
- 135: Aachen - Brand - Kornelimünster - Walheim - Venwegen
- 147: Aachen - Kohlscheid - Herzogenrath - Merkstein
- 151: Aachen - Würselen - Alsdorf - Baesweiler
- 173: Aachen - Brand
- SB11: Aachen - Würselen - Hoengen - Schleiden - Aldenhoven - Jülich - Forschungszentrum
- SB63: Aachen - Simmerath - Vogelsang - Schleiden
Nachtbus (ASEAG)
- N1: Aachen - Rothe Erde - Brand - Kornelimünster - Walheim - Oberforstbach - Aachen
- N2: Aachen - Richterich - Locht - Kerkrade - Horbach - Richterich - Aachen
- N3: Aachen - Verlautenheide - Würselen - Herzogenrath - Merkstein - Herzogenrath - Kohlscheid - Aachen
- N4: Aachen - Vaals - Aachen
- N5: Aachen - Lichtenbusch - Oberforstbach - Schlekheim - Kornelimünster - Brand - Aachen
- N6: Aachen - Kohlscheid - Würselen - Bardenberg - Würselen - Haaren - Aachen
- N7: Aachen - Kelmis
- N8: Aachen - Eilendorf - Stolberg - Eilendorf - Aachen