152.652
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{Colorbox|black}}
* [[Lijn 46 Kerkrade Parkstad Stadion - Heerlen Avantis|Lijn 46]] + opvolger [[Lijn 10 Heerlen Station - Avantis Bedrijvenpark|lijn 10]], [[Lijn 643 Vaals Busstation - Heerlen Zuyd Hogeschool|lijn 643]] en mogelijk ook Duitse [[Lijn 74 Aachen, Bushof - Avantis Doc MorrisDocMorris|lijn 74]]: per wanneer worden de haltes op het Avantisterrein weergegeven met Avantis, <naam halte> in plaats van Heerlen, <naam halte> of Aachen, <naam halte>? [[Gebruiker:Umbusko|Umbusko]] ([[Overleg gebruiker:Umbusko|overleg]]) 14 dec 2023 01:52 (CET)
{{Colorbox|black}}
{{Colorbox|green}} Dat klopt [[Gebruiker:Regenmaker|Regenmaker (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Regenmaker|overleg]]) 2 mei 2025 16:49 (CEST)
* Per wanneer zijn de in december 2024 vallen haltes in Zeist van [[Lijn N8 Utrecht CS Jaarbeurszijde - Wageningen Campus/Atlas|lijn N8]] weer teruggekeerd in de dienstregeling? [[Gebruiker:Daniel|Daniel]] ([[Overleg gebruiker:Daniel|overleg]])
{{Colorbox|black}}
* Wanneer werd de halte Huijgenlaan in Spakenburg toegevoegd richting Eemdijk voor [[Lijn 503 Eemdijk Pontveer - Nijkerk Station]]? [[Gebruiker:Dionysusnu|Dionysusnu]] ([[Overleg gebruiker:Dionysusnu|overleg]]) 20 jun 2025 15:56 (CEST)
{{Colorbox|black}}
----
::Klopt inderdaad, maar dit kan je ook zien op de pagina van lijn 221. Eigenlijk is van en naar Nieuwendijk niet juist aangezien je uiteindelijk toch langs alle haltes komt en Nieuwendijk is niet de eindbestemming. [[Gebruiker:Regenmaker|Regenmaker (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Regenmaker|overleg]]) 10 jun 2025 20:28 (CEST)
== [[Lijn 74 Aachen, Bushof - Avantis Doc MorrisDocMorris]] ==
Hey Niels, ik zag dat je bij enkele Nederlandse lijnen op bedrijvenpark Avantis een halte had hernoemd, maar ook bij de ASEAG is dat het geval. Alleen betreft het hier de halte die in de titel wordt genoemd. Zal ik de titel dan ook hernoemen naar de nieuwe haltenaam of zijn er wellicht nog meer wijzigingen die nog moeten worden doorgevoerd? Ik weet dat jij je immers vaak met Duitsland bezig houdt. [[Gebruiker:Milco|Milco (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 10 jun 2025 20:02 (CEST)
:Hoi Milco, Klopt inderdaad. Via de ASEAG kwam ik erachter dat de halte hernoemd is. Alleen op lijn 74 zijn er veel meer wijzigingen dan alleen een haltehernoeming. Ik werk de ASEAG lijnen van 1 naar boven af dus die komt vanzelf aan de beurt in de aankomende dagen. [[Gebruiker:Regenmaker|Regenmaker (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Regenmaker|overleg]]) 10 jun 2025 20:04 (CEST)
:De eerste terugrit reed weer op 25 maart 2025, als het goed is. Ik zou de oude pagina aanvullen. De paginawissel was eigenlijk alleen vanwege de titel, omdat de richting omgedraaid was, toch? Voor de rest lijkt een aparte pagina mij overbodig. [[Gebruiker:Dionysusnu|Dionysusnu]] ([[Overleg gebruiker:Dionysusnu|overleg]]) 16 jun 2025 19:06 (CEST)
::Ik vind 'm lastig, omdat er wel dus een tijd maar in een richting een rit heeft gereden. [[Gebruiker:Milco|Milco (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 16 jun 2025 20:30 (CEST)
::::@Niels heb jij binnenkort tijd/zin hiernaar te kijken of op zijn minst een advies te geven wat te doen: wijzigingen terugdraaien of wéér een nieuwe pagina aanmaken? [[Gebruiker:Milco|Milco (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 19 jun 2025 09:52 (CEST)::Zal ik dit weekend meenemen. [[Gebruiker:Regenmaker|Regenmaker (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Regenmaker|overleg]]) 19 jun 2025 21:00 (CEST):::Ik heb de nieuwe pagina verwijderd en de oude bijgewerkt. Ik vind de wijzigingen op lijn 78 te minimaal om een nieuwe pagina te rechtvaardigen. In principe werd alleen de ochtendroute een tijdje niet bediend. Groet [[Gebruiker:Regenmaker|Regenmaker (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Regenmaker|overleg]]) 21 jun 2025 23:09 (CEST)
== Avantis ==
Hoi Regenmaker, ik zie dat je het een en ander aangepast hebt bij de lijnen over het Avantisterrein. Daarbij spel je ook consequent ''Doc Morris''. De halte is echter vernoemd naar het bedrijf DocMorris waar geen spatie in hoort; hier heeft de ASEAG het dus fout en heeft juist Arriva het goed. ;) Ook zou ik voorstellen om Avantis in de routestrips als aparte plaats te behandelen, juist door de wat excentrieke ligging in the middle of nowhere. Je kunt moeilijk zeggen dat het bij Aachen hoort of bij Heerlen (of bij Kerkrade), want het ligt in allebei; apart nemen lijkt me het duidelijkst. Ik heb het in de Nederlandse lijnen toegevoegd als <nowiki>Avantis Bedrijvenpark</nowiki> of als <nowiki>'''Avantis: Bedrijvenpark'''</nowiki>. Dat zou voor de Duitse lijnen denk ik ook werken. (We zijn immers een Nederlandstalige wiki; Gewerbegebiet is dus niet per se nodig voor een half in Nederland gelegen bedrijvenpark.) Groetjes [[Gebruiker:Umbusko|Umbusko]] ([[Overleg gebruiker:Umbusko|overleg]]) 19 jun 2025 01:36 (CEST)
:Hoi Umbusko, Wat betreft Doc Morris zal ik aanpassen inderdaad. Wat betreft Avantis: als je dat vergelijkt met bijvoorbeeld Eemshaven of Botlek daar hebben we ook de naam van het industriegebied als plaatsnaam in de routestrip staan. Echter, is dat daar ook het daadwerkelijke adres omdat het een eigen plaats is. Voor het Avantis geldt dat het adres aan de Nederlandse zijde Heerlen bevat en aan de Duitse zijde Aachen dus dat is de correcte plaatsaanduiding. Avantis als gebied of plaats bestaat niet. [[Gebruiker:Regenmaker|Regenmaker (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Regenmaker|overleg]]) 19 jun 2025 20:59 (CEST)
== Aanpassen verstoringssjablonen met Wikibot ==
Naar aanleiding van [https://ovinnederland.nl/viewtopic.php?p=892171#p892171], bij deze ;)<br>
Het commando is<br>
'''<nowiki>python pwb.py replace -xml -regex "\|geldigtot=(\d)" "|geldigtm=\1"</nowiki>'''
<br>
Dat zal alle gevallen van '''|geldigtot=''' pakken waar een cijfer achter staat (dat doet de \d), en vervangen door '''|geldigtm=''' met daarachter het cijfer uit de zoekopdracht (dat doet de \1).
[[Gebruiker:Dionysusnu|Dionysusnu]] ([[Overleg gebruiker:Dionysusnu|overleg]]) 19 jun 2025 22:11 (CEST)
:Hoi, het lijkt goed te zijn gegaan :). Wel valt me op dat enkele pagina's niet meegepakt zijn, bijvoorbeeld [[Lijn 25 Den Haag, Grote Markt - Vrederust]]. Zie jij daar een verklaring voor? [[Gebruiker:Dionysusnu|Dionysusnu]] ([[Overleg gebruiker:Dionysusnu|overleg]]) 21 jun 2025 15:07 (CEST)
::Hoi, Ja ik had hem op -cat laten werken ipv -xml omdat ik zo geen xml dump bestand heb en het sowieso veel te lang duurt om alle pagina's af te lopen. Dus ik heb de -cat:Verstoring gepakt, maar op datzelfde moment had jij die categorie weggehaald voor een korte tijd. Ik laat de wikibot nu nog een keer lopen om het laatste gedeelte mee te pakken. :-) [[Gebruiker:Regenmaker|Regenmaker (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Regenmaker|overleg]]) 21 jun 2025 15:14 (CEST)