60.257
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_avond=4-5x/uur
|frequentie_avond_weekend=4x/uur
|frequentie_zaterdag=4x/uur
|frequentie_zondag=4x/uur
}}
'''Lijn 18''' rijdt van de Slotervaart via het Mercatorplein, de Markthallen en het Haarlemmerplein naar station [[Amsterdam Centraal]].
=== Dienstregeling ===
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Markthallen}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Gillis van Ledenberchstraat}}
{{RouteRij | {{BRimgRimg|rrarrsr}} | Amsterdam, Frederik Hendrikplantsoen}}{{RouteRij | {{Rimg|rXr}}{{Rimg|rlrrsr}} | Amsterdam, Marnixplein}}{{RouteRij | {{Rimg|rXr}}{{Rimg|rlrrsr}} | Amsterdam, Nieuwe Willemsstraat}}{{RouteRij | {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Kostverlorenstraat}}{{RouteRij | {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Van Beuningenplein}}{{RouteRij | {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Van der Hoopstraat}}{{RouteRij | {{BRimg|rarr}} | Amsterdam, Haarlemmerplein}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Buiten Oranjestraat}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Buiten Brouwersstraat}}