60.572
bewerkingen
Wijzigingen
→Route
{{LijnInfo
|lijnnr=71
|lijnsoort=Streekbus
|materieel=[[VDL Citea|VDL Citea LLE-120]]<br>[[BYD K9|BYD K9UB]]
|frequentie_spits=2x/uur
|frequentie_dal=2x/uur
|frequentie_zondag=1x/uur
|frequentie_avond=1x/uur
|route=Zwolle - Hasselt - Zwartsluis - Heetveld - Sint Jansklooster - Vollenhove - Kraggenburg - Marknesse - Emmeloord|afbeelding=4314-Lijn 71Zwartsluis.jpg|onderschrift='''Lijn 71''' rijdt staat op de Rondweg in ZwartsluisBusstation. |afbeelding2=StadsbusConnexxion9260.jpg}}|onderschrift2='''Lijn 71''' rijdt door de De Kriegervan Zwolle via Hasselt, Zwartsluis, Heetveld, Sint Jansklooster, Vollenhove, Marknessse en Kraggenburg naar Emmeloord. === Omleiding ==={{Verstoring|reden=werkzaamheden|afbeelding3geldigvan=9302-71.jpg28 april|geldigtot=3 mei 2024|onderschrift3extra='''Lijn 71''' rijdt Deze lijn heeft geen vervallen haltes, maar stopt op de Kraggenburgerweg in Kraggenburgomleidingsroute wel extra bij de halte Koningin Wilhelminastraat.
}}
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | Zwolle|Zwolle|Zwolle, Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsTHr}}| Zwolle, Koningin Wilhelminastraat}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rsBr}} | Zwolle|Zwolle Katwolderplein/Centrum|Zwolle, Katwolderplein/Centrum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Katerdijk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Blaloweg/Rieteweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Blaloweg/Hasselterweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Hasselterweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zwolle, Zwolseweg}}
Op [[Dienstregeling concessie IJsselmond 2022|12 december 2021]] werd doordeweeks de frequentie tussen circa 9:00 en 14:00 uur weer verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur. Doordeweeks rond 18:00 uur werden ook weer enkele ritten aan de dienstregeling toegevoegd.
Op [[Dienstregeling concessie IJssel-Vecht 2024|10 december 2023]] werden de concessies [[Concessie Stadsvervoer Lelystad (2011-2023)|Stadsvervoer Lelystad]] en [[Concessie IJsselmond (2014-2023)|IJsselmond]] geïntegreerd in de [[Concessie IJssel-Vecht (2023-2035)|concessie IJssel-Vecht]]. Het vervoer in Lelystad ging hierbij over van [[Arriva]] naar [[EBS]] en in de regio IJsselmond van [[OV Regio IJsselmond]] naar [[EBS]]. In beide regio's werd het vervoer voortaan onder de merknaam [[RRReis]] verzorgd. Op lijn 71 bleven de wijzigingen beperkt. Wel werd de halte Blaloweg/Rieteweg hernoemd in Rieteweg en de halte Blaloweg/Hasselterweg in Blaloweg.
Op [[Dienstregeling concessie IJssel-Vecht 2024|14 april 2024]] werd de dienstregeling gewijzigd. Tussen Zwartsluis en Emmeloord verviel in beide richtingen de laatste rit.