{{RouteRijRouteRijStation| {{Rimg|rsTr}} | [[Delft|Delft|Delft, Station Centrum]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Delft, Asvest}}
{{RouteRij| {{BRimg|rrar}} | Delft, Ham}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Delft, Boeroestraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Delft, Bankastraat}}
{{RouteRij| {{RimgBRimg|rsrrrar}} | Delft, Ypenburg}}{{RouteRij| {{Rimg|rs0}}{{Rimg|rlr}} | Delft, Sportpark Brasserskade}}{{RouteRij| {{Rimg|rer}}[[Afbeelding:Route_eindpijl.png|35px]] | ''verder als [[Lijn 132 Den Haag Centraal Station - Maassluis Station Centrum|lijn 132]] naar Nootdorp.''}}
}}
Bij wijze van proef ging '''lijn 61''' vanaf [[WN Dienstregeling Haaglanden 1994/1995|29 mei 1994]] vanaf de halte Ypenburg op maandag t/m vrijdag tussen 09.00 en 16.00 1x/uur doorrijden als [[Lijn 132 Den Haag Centraal Station - Maassluis Station Centrum|lijn 132]] naar Nootdorp Centrum. Het eindpunt Brasserskade werd op die momenten slechts 3x/uur bediend, in plaats van 4x/uur.
Op [[WN Dienstregeling Haaglanden 1994/1995|26 augustus 1994]] kwam de verlenging van [[Lijn 1 Scheveningen Noorderstrand - Delft Tanthof|tramlijn 1]] naar Delft Tanthof gereed. Het buslijnennet in Delft werd op die datum grondig gewijzigd. De nieuwe route van [[Lijn 61 Delft, Kuyperwijk - Wippolder - Kuyperwijk|lijn 61]] liep voortaan van de Wippolder via Oostpoort, het Centrum, station [[Delft]] en Hof van Delft naar Kuijperwijk. In het Centrum ging de bus een lusroute rijden; heen via de Markt en terug via In de Veste. [[Categorie:Stadsdienst Delft|Voormalige lijn]]