| 19
| [[Lijn 19 Oosterwolde Busstation - Norg Nachtegaalstraat|Oosterwolde - Haule - Haulerwijk - Veenhuizen - Westervelde - Norg]]
| ''onbekend'' t/m ''onbekend''
|-
| 19
| [[Lijn 19 Heerenveen, Busstation/NS - Ziekenhuis|'''Heerenveen''': Busstation - Ziekenhuis]]
| ''onbekend'' t/m ''onbekend''
|-
|colspan="3" align="center"|
===== Lijn 21 t/m 30 =====
|-