|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur (''deels [[belbus]]'')
|frequentie_zondag=1x/uur (''[[belbus]]'')
|frequentie_avond=1x/uur (''[[belbus]]'')
}}
'''Lijn 191''' rijdt van Aalten via Barlo, Lichtenvoorde, Zieuwent en Marienvelde naar Ruurlo.
Op zaterdag wordt alleen tussen Aalten en Bredevoort als vaste bus gereden. Tussen Bredevoort en Ruurlo rijdt wel een [[belbus]].
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Aalten, Centrum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Aalten, Zonneheuvel}}
{{RouteRij| {{RimgBRimg|rsrrrar}} | Aalten, 't Walfort}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rs0}} | Bredevoort, Tramstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Barlo, Domme Aanleg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Lichtenvoorde, Mercatorstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Ruurlo, De Bundeling}}
}}
== Geschiedenis ==
Vanaf [[Wijzigingen concessie Achterhoek-Rivierenland 2014|15 december 2013]] gingen op zaterdag tussen 9.30 en 16.05 1x/uur vaste ritten rijden tussen Aalten en Bredevoort.