Lijn 94\ Warzée Dépôt TEC - Tinlot Rue de l'Église
Voormalige buslijn 94\ in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Entiteit | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 30 juni 2017 |
Opvolger(s) | 694 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 94\ reed van Warzée, Béemont, Seny en Tinlot via Abée, Ramelot, Strée, Scry, Nandrin en Fraiture terug naar Tinlot.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed één rit van Warzée naar Tinlot.
- In de middagspits, maar niet op woensdag, reed één rit van Tinlot naar Warzée.
- Het rondje in Fraiture werd altijd in dezelfde richting gereden.
Route
Halte | ||
Warzée, Dépôt TEC | ||
Warzée, Béemont | ||
Seny, École | ||
Seny, Église | ||
Tinlot, Le Monty | ||
Tinlot, Carrefour | ||
Abée, Chapelle | ||
Abée, La Basse | ||
Ramelot, Campagne de Ramelot | ||
Ramelot, Carrefour | ||
Ramelot, Église | ||
Strée, À la Belle Botteresse | ||
Strée, Carrefour Saint-Vitu | ||
Scry, Rue de Dinant 45 | ||
Scry, Rue de Dinant 52 | ||
Scry, Chapelle | ||
Scry, Église | ||
Scry, Centre de Réadaptation | ||
Scry, Bois Goreux | ||
Nandrin, Quatre Bras (Rue de Dinant) | ||
Nandrin, Quatre Bras (Rue de Nandrin) | ||
Nandrin, Maison Demoulin | ||
Nandrin, Chapelle Sainte-Anne | ||
Nandrin, Place Arthur Botty | ||
Nandrin, École Saint-Martin | ||
Nandrin, La Basse | ||
Nandrin, La Bouhaye | ||
Nandrin, Bois de la Bouhaye | ||
Fraiture, Rue de la Croix-Rouge (vanuit Tinlot links van de kruising) | ||
Fraiture, École | ||
Fraiture, Église | ||
Fraiture, Rue de la Croix-Rouge (vanuit Tinlot rechts van de kruising) | ||
Tinlot, Ferme Sarlet | ||
Tinlot, Rue de l'Église |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 juli 2017 werd lijn 94\ hernummerd naar lijn 694. De route en dienstregeling wijzigden niet.