Lijn 107 Utrecht Centraal Station - 't Goy Café de Eng
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 18 jun 2012 om 08:36 (Lijn 107 Ringlijn Utrecht Centraal Station - 't Goy Café de Eng (1984) hernoemd naar Lijn 107 Ringlijn Utrecht Centraal Station - 't Goy Café de Eng)
Voormalige buslijn 107 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1984 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 107 rijdt van Utrecht naar Houten en van daaraf een lus door Schalkwijk en 't Goy. In de ochtendspits reden alle ritten eerst naar Schalkwijk en in de middagspits eerst naar 't Goy. In de daluren, 's avonds en in het weekend wordt er om-en-om eerst naar Schalkwijk of eerst naar 't Goy gereden.
Route
Route is niet compleet; alleen tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Moreelsepark | ||
Utrecht, Nicolaas Beetstraat | ||
Utrecht, Academisch Ziekenhuis | ||
Utrecht, Vondellaan | ||
Utrecht, Tolsteegplantsoen | ||
Utrecht, Smaragdplein | ||
Utrecht, 't Goylaan | ||
Utrecht, Laagraven | ||
Houten, N.H. Kerk | ||
Schalkwijk, Jhr. Ramweg | ||
Schalkwijk, Lekdijk | ||
't Goy, Café de Eng | ||
Schalkwijk, Lekdijk | ||
Schalkwijk, Jhr. Ramweg | ||
Houten, N.H. Kerk | ||
Utrecht, Laagraven | ||
Utrecht, 't Goylaan | ||
Utrecht, Smaragdplein | ||
Utrecht, Tolsteegplantsoen | ||
Utrecht, Vondellaan | ||
Utrecht, Academisch Ziekenhuis | ||
Utrecht, Nicolaas Beetstraat | ||
Utrecht, Moreelsepark | ||
Utrecht, Centraal Station |