Lijn 48 Amsterdam, Station Sloterdijk - Borneo Eiland
Buslijn 48 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Stadsvervoer Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | VDL Citea (Standaard), Berkhof Jonckheer (Standaard), en Mercedes Citaro G (Geleed) |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 6x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 48 rijdt van Amsterdam Sloterdijk via de Spaarndammerbuurt, Westerdok, Amsterdam Centraal Station, Kadijken, Kattenburg, Java Eiland, KNSM Eiland, en Sporenburgeiland naar het Borneo Eiland.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Station Sloterdijk | ||
Amsterdam, La Guardiaweg | ||
Amsterdam, Kabelweg | ||
Amsterdam, Contactweg | ||
Amsterdam, Spaarndammerdijk | ||
Amsterdam, Hempoint | ||
Amsterdam, Oostzaanstraat | ||
Amsterdam, Spaarndammerstraat | ||
Amsterdam, Houtmankade | ||
Amsterdam, Barentszplein | ||
Amsterdam, Westerdoksdijk | ||
Amsterdam, Droogbak | ||
Amsterdam, Centraal Station (Prins Hendrikplantsoen) | ||
Amsterdam, Centraal Station (Sint Nicolaaskerk) | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Amsterdam, Kadijksplein | ||
Amsterdam, Kattenburgerstraat | ||
Amsterdam, Marinierskade | ||
Amsterdam, Jan Schaeferbrug | ||
Amsterdam, Tosaristraat | ||
Amsterdam, Majanggracht | ||
Amsterdam, Azartplein | ||
Amsterdam, C. van Eesterenlaan | ||
Amsterdam, Borneolaan | ||
Amsterdam, R.J.H. Fortuynplein |
Materieel
Deze lijn wordt van maandag tot en met vrijdag met (12 meter Standaard) en Jonckheeres (12 meter Standaard) gereden. Op zaterdag & zondag worden er Mercedes-Benz Citaro's (18 meter Geleed) ingezet op Lijn 48