Lijn 193 Schiphol, P30 - Zuideinde
Buslijn 193 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Schiphol Sternet |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 4-12x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 193 rijdt van Schiphol-Zuid via Schiphol-Centrum en Schiphol-Noord naar Schiphol-Oost.
Het traject tussen de Brugstraat en Zuideinde mag alleen bereden worden wanneer men in het bezit is van een Schipholpas.
Doordeweeks rijdt lijn 193 vanaf Schiphol-Oost tot P40. Daar wordt er onder een ander lijnnummer verder gereden naar Plaza en P30. In het weekend rijdt lijn 193 wel onder zijn eigen lijnnummer door naar P30.
Route
Halte | ||
Schiphol-Zuid, P30 | ||
Schiphol-Zuid, Valkweg | ||
Schiphol-Zuid, Toekanweg | ||
Schiphol-Zuid, Uiverweg | ||
Schiphol-Centrum, Schipholgebouw | ||
Schiphol-Centrum, P12 / Vrachtgebouw | ||
Schiphol-Centrum, Havenmeesterweg | ||
Schiphol-Centrum, Skyport | ||
Schiphol-Centrum, Plaza | ||
Schiphol-Centrum, Sleepterrein | ||
Schiphol-Noord, P40 | ||
Schiphol-Noord, Elzenhof | ||
Schiphol-Noord, Loevesteinse Dwarsweg | ||
Schiphol-Oost, Bussluis | ||
Schiphol-Oost, Gebouw 70 | ||
Schiphol-Oost, Gebouw 133 | ||
Schiphol-Oost, Stationsplein | ||
Schiphol-Oost, Brugstraat | ||
Schiphol-Oost, Hangar 14 | ||
Schiphol-Oost, Hangar 9 | ||
Schiphol-Oost, ELTA-straat | ||
Schiphol-Oost, Motorenafdeling | ||
Schiphol-Oost, Hangar 11 airside | ||
Schiphol-Oost, Hangar 11 | ||
Schiphol-Oost, Zuideinde |