Lijn 107 Spijkenisse Metro Centrum - Brielle Busstation
Voormalige buslijn 107 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 107 reed van Spijkenisse via Geervliet, Abbenbroek, Zuidland, Oudenhoorn, Hellevoetsluis en Nieuwenhoorn naar Brielle.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Spijkenisse, Metro Centrum | ||
Spijkenisse, Den Oert | ||
Spijkenisse, 1e Heulbrugstraat | ||
Geervliet, Geervliet | ||
Heenvliet, Dorp | ||
Zuidland, Julianastraat | ||
Abbenbroek, Dorp | ||
Oudenhoorn, Dorp | ||
Hellevoetsluis, Kickersbloem | ||
Hellevoetsluis, Mandenmaker | ||
Hellevoetsluis, Kooistee | ||
Hellevoetsluis, Ebstroom | ||
Hellevoetsluis, Winkelcentrum | ||
Hellevoetsluis, De Sprong | ||
Hellevoetsluis, Politiebureau | ||
Hellevoetsluis, Sportlaan | ||
Hellevoetsluis, Prov. Weg / VAB | ||
Hellevoetsluis, Hoonaartstraat | ||
Hellevoetsluis, Den Deel | ||
Hellevoetsluis, 't Zwaantje | ||
Nieuwenhoorn, Dorp | ||
Brielle, Busstation |