Lijn 91 Sliedrecht Stormrand - Rotterdam Zuidplein
Buslijn 91 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Wright Commander, VDL Berkhof Ambassador, Scania Omnilink |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 91 rijdt de halte Stormrand in Sliedrecht via Sliedrecht, Papendrecht en Ridderkerk naar het Zuidplein in Rotterdam. Deze lijn maakt deel uit van de concessie DAV en wordt gereden door Arriva.
Route
Halte | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Nagtegaallaan | ||
Sliedrecht, Burg. Feitsmapark | ||
Sliedrecht, Talmastraat | ||
Sliedrecht, Burg. Winklerplein | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Maaslaan | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Deltalaan | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Craijensteijn | ||
Sliedrecht, Station Baanhoek | ||
Papendrecht, Rosmolenweg | ||
Papendrecht, Geulweg | ||
Papendrecht, Kooihaven | ||
Papendrecht, Pieter Zeemanlaan | ||
Papendrecht, Zernikelaan | ||
Papendrecht, Willem Dreeslaan | ||
Papendrecht, Sterflat | ||
Papendrecht, Rozenstraat | ||
Papendrecht, Centrum | ||
Papendrecht, P.C. Hooftlaan | ||
Papendrecht, Jan Steenlaan | ||
Papendrecht, Busstation | ||
Alblasserdam, Hoogendijk | ||
Ridderkerk, P+R Oudelande | ||
Ridderkerk, Donkerslootweg | ||
Ridderkerk, Sportlaan | ||
Rotterdam, Cannenburchstraat | ||
Rotterdam, Akkeroord | ||
Rotterdam, Keizerswaard | ||
Rotterdam, Klein Nieuwland | ||
Rotterdam, Kreekhuizenlaan | ||
Rotterdam, Station Lombardijen | ||
Rotterdam, Spinozaweg | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |