Lijn 403 rijdt van Oude Wetering, via Roelofarendsveen, Nieuwe Wetering, Buitenkaag en Lisserbroek naar Lisse. Alle ritten worden gereden door vrijwilligers in opdracht van Connexxion.
Route
|
Halte
|
|
Oude Wetering, Meerkreuk |
|
|
Roelofarendsveen, Stationsstraat |
|
|
Roelofarendsveen, Gogheweide |
|
|
Roelofarendsveen, De Lasso |
|
|
Roelofarendsveen, De Baan |
|
|
Roelofarendsveen, Westeinde |
|
|
Roelofarendsveen, Zwembad |
|
|
Roelofarendsveen, Middenweg |
|
|
Roelofarendsveen, Sotaweg |
|
|
Roelofarendsveen, Noordeinde 4 |
|
|
Roelofarendsveen, Hoi Shan |
|
|
Roelofarendsveen, Arendshorst |
|
|
Roelofarendsveen, Kerkweg |
|
|
Roelofarendsveen, Floraweg |
|
|
Nieuwe Wetering, Achterweg 20 |
|
|
Nieuwe Wetering, Achterweg 64 |
|
|
Nieuwe Wetering, Achterweg 126 |
|
|
Nieuwe Wetering, Meerbrug |
|
|
Abbenes, Hanepoel |
|
|
Buitenkaag, Paal 99 |
|
|
Buitenkaag, Kaagpont |
|
|
Buitenkaag, Leidsemeerstraat |
|
|
Buitenkaag, Paal 14 |
|
|
Buitenkaag, Kagerbrug |
|
|
Buitenkaag, Puck |
|
|
Lisserbroek, Turfspoor |
|
|
Lisserbroek, Paal 72 |
|
|
Lisserbroek, Paal 80 |
|
|
Lisserbroek, De Buren |
|
|
Lisserbroek, Lisserbrug |
|
|
Lisse, Broekweg |
|
|
Lisse, Hyacintenstraat |
|
|
Lisse, Blokhuis |
|