Lijn 162 Oss Station - 's-Hertogenbosch Station
Voormalige buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 13 december 2003 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 162 reed van Oss via Teeffelen, Lith, Kessel, Maren en Empel naar 's-Hertogenbosch.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op 14 december 2003 werd de lijn ingekort tot Maren-Kessel.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Oss, Station NS | ||
Oss, Walstraat | ||
Oss, Litherweg | ||
Teeffelen, Pastoor van der Weerdtstraat | ||
Lith, Lithoyensedijk | ||
Lith, Markt | ||
Kessel, Kesselsehoek | ||
Maren, Dijkstraat | ||
Het Wild, Nieuwe Provincialeweg | ||
Empel, De Brink | ||
's-Hertogenbosch, Station NS |