Lijn 460 Leer Bahnhof/ZOB - Aurich ZOB
Buslijn 460 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Jan Klein |
Verkeersverbond | VEJ |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Setra S 418 LE Business, Mercedes-Benz Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 21:00) |
Zondag | 1x/(2) uur |
Zondagavond | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 460 rijdt van Leer via Brinkum, Holtland, Hesel, Bagband, Mittegroßefehn en Schirum naar Aurich.
Dienstregeling
- De laatste rit doordeweeks rijdt door naar de halte B72/Ringstraße.
- Op zondag wordt tussen circa 13:00 en 18:00 uur 1x/uur in plaats van 1x/2 uur gereden.
Route
Halte | ||
Leer, Bahnhof/ZOB | ||
Leer, Augustenstraße/Friedhof | ||
Leer, Hauptstraße/Kastanienallee | ||
Leer, Hauptstraße/Eichendorffstraße | ||
Brunn, B436/Gewerbegebiet | ||
Brinkum, B436/Gewerbestraße | ||
Holtland, B436/Kreuzung | ||
Hesel, B436/An der Fabrik | ||
Hesel, B436/Am Timmersberge | ||
Hesel, Friedewaldstraße | ||
Heseler Hörn, B436/Drosselweg | ||
Heseler Hörn, B436/Poststraße | ||
Bagband, B72/Bagband | ||
Ulbargen, B72 | ||
Mittegroßefehn, B72/Dreeskenweg | ||
Mittegroßefehn, B72 | ||
Bietzefeld, B72 | ||
Ostersander, B72/Ostersander | ||
Schirum, B72/Hesenbroek | ||
Schirum, B72/Bengenkampsweg | ||
Middelburg, B72/Middelburg | ||
Aurich, B72/Kreuzstraße | ||
Aurich, B72/Ostertor | ||
Aurich, ZOB | ||
Moordorf, B72/Ringstraße |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 werd de halte Blindenheim hernoemd in B436/Hauptstraße.
Op 2 september 2021 werd de frequentie op zaterdag verhoogd van 1x/2 uur naar 1x/uur. Tegelijkertijd werd een groot aantal haltes hernoemd. Zo werd de halte Leer ZOB hernoemd in Leer Bahnhof/ZOB, de halte Augustenstraße in Augustenstraße/Friedhof, de halte B436/Hauptstraße in Hauptstraße/Kastanienallee, de halte Eichendorffstraße in Hauptstraße/Eichendorffstraße, de halte Abzweig in B436/Gewerbestraße, de halte B436 in B436/Kreuzung, de halte Fabrik in B436/An der Fabrik, de halte Kreuzung B72/436 in B436/Am Timmersberge, de halte Friedewaldstraße in B436/Friedewaldstraße, de halte Drosselweg in B436/Drosselweg, de halte Poststraße in B436/Poststraße, de halte B72/Mühle in B72/Bagband, de halte Leinerstift in B72/Dreeskenweg, de halte Bengenkampsweg in B72/Bengenkampsweg, de halte Brücke in B72/Middelburg en de halte Ostertor in B72/Ostertor.