Lijn 73 Rotterdam, Zuidplein - Garage Sluisjesdijk
Buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | FrequentBus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 10x/uur |
Dal | 8x/uur |
Avond | 4-2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 73 rijdt van het Zuidplein via Carnisse naar de Dokhaven. Opmerkelijk is dat het vanwege de korte route toch een FrequentBus is.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Rotterdam, Carnissesingel | ||
Rotterdam, Wielewaalstraat | ||
Rotterdam, Nachtegaalplein | ||
Rotterdam, Arendsweg | ||
Rotterdam, Verboomstraat | ||
Rotterdam, Kaatsbaan | ||
Rotterdam, Rietdijk | ||
Rotterdam, Dokhaven |