Lijn 65 Amstelveen Watercirkel - Amsterdam Leidseplein (1970-1975)
Versie door Een ov fan (overleg | bijdragen) op 16 mrt 2024 om 22:19
Voormalige buslijn 65 | |
Vervoerder(s) | GVB (1970 - 1975) Maarse & Kroon (1970 - 1973) CN (1973 - 1975) |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 mei 1970 t/m 22 februari 1975 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 65 reed van Amstelveen Watercirkel via Plein 1960 en Buitenveldert naar het Leidseplein.
Route
Halte | ||
Amstelveen, Watercirkel | ||
Amstelveen, Groenhof | ||
Amstelveen, Franciscus van Assisielaan | ||
Amstelveen, Augustinuspark | ||
Amstelveen, Van der Hooplaan | ||
Amstelveen, Dr. Plesmansingel | ||
Amstelveen, Hueseplein | ||
Amstelveen, Plein 1960 | ||
Amstelveen, Binnenhof | ||
Amstelveen, Gas en Water | ||
Amstelveen, Karel Doormanweg | ||
Amstelveen, Rozenoord | ||
Amstelveen, Zonnestein | ||
Amstelveen, Biesbosch | ||
Amstelveen, Eikenrodelaan | ||
Amstelveen, Amsterdamseweg | ||
Amsterdam, Kalfjeslaan | ||
Amsterdam, De Cuserstraat | ||
Amsterdam, Van Nijenrodeweg | ||
AmsterdamAmsterdam, Koenenkade | ||
Amsterdam, VU medisch centrum | ||
Amsterdam, IJsbaanpad | ||
Amsterdam, Stadionplein | ||
Amsterdam, Olympiaplein | ||
Amsterdam, Minervalaan | ||
Amsterdam, Cornelis Schuytstraat | ||
Amsterdam, Museumplein | ||
Amsterdam, Hobbemastraat | ||
Amsterdam, Spiegelgracht | ||
Amsterdam, Leidseplein |
Geschiedenis
In 1970 werd lijn 65 een paar haltes verlengd naar de Watercirkel.
Op 3 juni 1973 fuseerde Maarse&Kroon met de NBM tot Centraal Nederland, waardoor die maatschappij dus op lijn 65 verscheen.
In 1975 werd lijn 65 verlengd naar de Seine in Amstelveen.