Lijn 92 Nijmegen Centraal Station - Boxmeer Maasziekenhuis
Voormalige buslijn 92 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x per uur |
Dal | 1x per uur |
Avond | 1x per uur |
Zaterdag | 1x per uur |
Zondag | 1x per uur |
Lijn 92 is een voormalige streekbus van Nijmegen naar Boxmeer via Grave, Mill en St. Anthonis.
In de dienstregeling 1979/1980 reed deze lijn nog als lijn 19 en reed om en om naar Boxmeer of Uden.
In de dienstregeling 1984/1985 reed deze inmiddels als lijn 92.
Op het traject Nijmegen - Grave reed lijn 92 samen met lijn 21 Nijmegen - Eindhoven en lijn 91 Nijmegen - Uden. Met deze lijnen reed lijn 92 een halfuursdienst op dit traject. Lijn 92 reed elke twee uur. In de avonduren op zaterdag en zondag reed lijn 92 elk uur, de meeste van deze ritten reden alleen Nijmegen - Grave.
Vanuit Nijmegen reden enkele ritten slechts tot Grave of Mill. In de ochtend begonnen twee ritten naar Boxmeer in Grave. Twee ritten richting Grave/Nijmegen begonnen in Wanroy.
In de dienstregeling 1987/1988 wijzigde de dienstregeling van lijn 92. Door het wegvallen van lijn 91 op het traject Nijmegen - Grave ging lijn 92 voortaan in een uurdienst rijden. Op het traject St. Hubert - Boxmeer gingen de extra ritten op maandag t/m vrijdag via Haps en Rijkevoort in plaats van via St. Anthonis. Op het gehele traject Nijmegen - Boxmeer ging op maandag t/m zaterdag ook 96 rijden. Deze reed van Nijmegen naar Haps via de nieuwe route van lijn 91 en verder via Rijkevoort naar Boxmeer.
Op zaterdagen reed lijn 92 1x per 2 uur van Nijmegen naar Boxmeer. De overige ritten eindigden in Escharen of Grave. Op zondag vervielen alle ritten naar Boxmeer en eindigden de ritten in Escharen of Grave.
Op onbekende datum verviel lijn 96. De route via Haps en Rijkevoort naar Boxmeer werd definitief onder gebracht bij lijn 92, welke de gebruikelijke route via Sint Anthonis naar Boxmeer reed en vandaar verder naar Haps. De bediening van Sint Hubert door lijn 92 was toen vervallen evenals de ritten in de avonduren en op zondagen. Het is onbekend of deze wijziging eerder of gelijktijdig werd uitgevoerd.
Voormalige Route 1987/1988
Route is niet volledig.
Halte | ||
Nijmegen, Centraal Station | ||
Nijmegen, Radboudziekenhuis | ||
Nijmegen, Hatert Centrum | ||
Overasselt, Café de Zon | ||
Nederasselt, Postkantoor | ||
Grave, Busstation | ||
Escharen, Bourbonplein | ||
Langenboom, Huukske | ||
Langenboom, Kerk | ||
Mill, Mavo-school | ||
Mill, Stationstraat | ||
St. Hubert, Postkantoor | ||
Wanroy, Gemeentehuis | ||
Ledeacker, Kerk | ||
St. Anthonis, Postkantoor | ||
Haps, Gemeentehuis | ||
Rijkevoort, De Poel | ||
Boxmeer, Station N.S. | ||
Boxmeer, Burg. Verkuylstraat | ||
Boxmeer, Maasziekenuis |