Lijn 389 Borgloon De Linde - Heers Weg naar Waremme
Buslijn 389 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Lijnkleur | 389 |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2023 |
Voorganger(s) | 3 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 389 rijdt van Borgloon via Gutschoven, Horpmaal en Veulen naar Heers.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Heers naar Borgloon.
- In de middagspits rijdt één rit van Borgloon naar Heers.
- Op woensdagmiddag rijdt één rit van Borgloon naar Heers; in de middagspits wordt dan niet gereden.
Route
Halte | ||
Borgloon, De Linde | ||
Borgloon, Graaf Lodewijkplein | ||
Borgloon, Speelhof | ||
Borgloon, Kanunnik Darisstraat | ||
Borgloon, Grootloonstraat | ||
Borgloon, Nerem | ||
Broekom, Kerk | ||
Gutschoven, Gutschovenstraat | ||
Gutschoven, Kerk | ||
Gutschoven, Wijngaard | ||
Horpmaal, Jacobslaan | ||
Horpmaal, Kerk | ||
Horpmaal, Cartuyvelstraat | ||
Horpmaal, Overhemsestraat | ||
Horpmaal, Tomberg | ||
Horpmaal, Overhemsestraat | ||
Horpmaal, Cartuyvelstraat | ||
Horpmaal, Kerk | ||
Horpmaal, Jacobslaan | ||
Gutschoven, Wijngaard | ||
Gutschoven, Kerk | ||
Veulen, Kerk | ||
Heers, Sporthal | ||
Heers, Weg naar Waremme |
Geschiedenis
Op 1 september 2023 vonden voor fase 2 van het 'Nieuwe net' de wijzigingen plaats bij de schoolbussen in de provincie Limburg, gelijktijdig met de start van het nieuwe schooljaar. Als vervanging van lijn 3 kregen de verschillende routevarianten ieder een eigen lijnnummer, zodat het voor de reiziger duiderlijker is welke lijn naar welke bestemming rijdt. De nieuwe lijn 389 ging tussen Borgloon, Horpmaal en Heers rijden, waarbij de dienstregeling werd afgestemd op het College in Borgloon.