Lijn 1 Amersfoort, Station - Soesterkwartier
Versie door Een ov fan (overleg | bijdragen) op 14 jan 2024 om 18:18
Voormalige buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | Midnet (... - 1999), Connexxion (1999 - ...) |
Regio | Oost-Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Amersfoort |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | iig. 1994 t/m 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 1 reed vanaf station Amersfoort een lusroute door het Soesterkwartier.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Station | ||
Amersfoort, Ziekenfonds | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Groningerstraat | ||
Amersfoort, Puntenburgerlaan | ||
Amersfoort, Lingestraat | ||
Amersfoort, Emmauskerk | ||
Amersfoort, Violenstraat | ||
Amersfoort, Dongestraat | ||
Amersfoort, Goudsbloemstraat | ||
Amersfoort, Dahliastraat | ||
Amersfoort, Plataanstraat | ||
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1995/1996 heette de halte Stadhuis nog Hellestraat en lag hier tevens een klein busstation.