Lijn 49 Gorinchem Station - Beesd Dorpsplein
Versie door Fogeltje (overleg | bijdragen) op 3 jun 2011 om 16:39 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=49 |vervoerder=Zuidooster |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=1x per 2 uur |frequentie_dal=1x per 2 uur |frequentie_zaterdag=1x per 2 uur |p…')
Voormalige buslijn 49 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 22 mei 1977 t/m 1 juni 1985 |
Frequenties
| |
Spits | 1x per 2 uur |
Dal | 1x per 2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x per 2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 49 is een voormalige streekbus van Geldermalsen naar Gorinchem.
Deze lijn is in het begin van de jaren 70 bij Zuidooster gekomen. In de dienstregeling 1976/1977 reed lijn 49 1x per 2 uur op maandag t/m zaterdag overdag. Op koopavonden te Gorinchem reed in beide richtingen een extra rit. Op maandag t/m vrijdag reed in de middag een rit vanuit Beesd door naar Culemborg en weer terug. In de avond en op zondag reed lijn 49 niet.
In de dienstregeling 1977/1978 werd lijn 49 verlengd vanuit Beesd naar Geldermalsen via de vervallen route van lijn 47.
Voormalige route op 17 oktober 1976
Halte | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Kazerneplein | ||
Gorinchem, Havendijk 26 | ||
Gorinchem, De Vries Robbé/Stoep | ||
Laag-Dalem, Grotius | ||
Spijk, Spijksesteeg 10 | ||
Spijk, Postkantoor | ||
Spijk, Kweldijk 15 | ||
Spijk, Dorpshuis | ||
Spijk, Lingedijk Postbus | ||
Spijk, Lingedijk 103 | ||
Spijk, Lingedijk 89 | ||
Spijk, Uw Wente | ||
Vogelswerf, Lingegemaal | ||
Vogelswerf, Mutsaers | ||
Vogelswerf, Nw. Zuider Lingedijk/Filius | ||
Heukelum, Dwarsweg | ||
Heukelum, Leugenbank | ||
Heukelum, Postkantoor | ||
Heukelum, Heidensw./Vivo | ||
Heukelum, Kruising Prov. weg/Leerdam | ||
Asperen, Baronie | ||
Asperen, Raadhuisplein | ||
Asperen, v. Arkelstraat | ||
Asperen, Natuurbad | ||
Asperen, Leerd.weg 23/Versloot | ||
Heukelum, Lingebrug | ||
Leerdam, Hertenkamp | ||
Leerdam, Station | ||
Leerdam, Kon. Emmalaan | ||
Leerdam, Ziekenhuis | ||
Acquoy, Dorp ANWB-bord 32 | ||
Rhenoy, Busstation | ||
Gellicum, Gellicum-brug | ||
Gellicum, Remketting | ||
Gellicum, School | ||
Rumpt, Achterweg | ||
Rumpt, Schutterstr./Domus Paces | ||
Rumpt, Postkantoor | ||
Rumpt, Middenstr./Kruising naar Dorp | ||
Beesd, Kruisp. Rumpt/Beesd | ||
Beesd, Croozendaelt | ||
Beesd, Voorstraat | ||
Beesd, Gemeentehuis | ||
Beesd, Middenstraat 47 | ||
Beesd, Dorpsplein |
Route voormalige spitsrit naar Culemborg
Halte | ||
Culemborg, Technische School | ||
Culemborg, Zandstraat 108 | ||
Culemborg, Prijssestraat | ||
Culemborg, Gispen | ||
Culemborg, Station | ||
Culemborg, Streef | ||
Culemborg, Zwembad | ||
Bradaal, 't Veld/Lagere School | ||
Bradaal, Kruipsunt Katijdew./Daam v. Dijkweg | ||
Bradaal/Beesd, Daam v. Dijkweg 70 | ||
Bradaal/Beesd, Katijdesteeg 7 | ||
Beesd, Betuwestrand/Zwembad | ||
Beesd, Schuttersteeg/Abri | ||
Beesd, Wilhelm.str./Abri | ||
Beesd, Dorpsplein |