Lijn 9 Münster, Franz-Marc-Weg - Speicherstadt
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 4 nov 2023 om 13:49
Voormalige buslijn 9 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münstersub |
Verkeersverbond | VGM |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Münster |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G MAN Lion's City G |
Periode | ... t/m 9 oktober 2016 |
Opvolger(s) | 6, 9 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 3x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zaterdagavond | 3x/uur (tot 21:00) |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur (tot 21:00) |
Lijn 9 reed van Münster Hiltrup via Berg Fidel, Hauptbahnhof, Altstadt en Rumphorst naar Coerde.
Dienstregeling
- Op zondag werd na 12:00 uur de frequentie verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
- De halte Speicherstadt werd uitsluitende doordeweeks en op zaterdag- en zondagavond bediend.
- De gehele week reed overdag 1x/uur een aansluitende belbus tussen de haltes Ringstraße en Lärchenweg.
Route
Halte | ||
Münster, Franz-Marc-Weg | ||
Münster, Adolf-Wentrup-Weg | ||
Münster, Emil-Nolde-Weg | ||
Münster, Paul-Klee-Weg | ||
Münster, Rubensstraße | ||
Münster, Loddenweg | ||
Münster, Lärchenweg | ||
Münster, Heckenweg | ||
Münster, Ringstraße | ||
Münster, Glasuritstraße | ||
Münster, Marktallee | ||
Münster, Hiltrup Schulzentrum/Stadthalle | ||
Münster, An der Alten Kirche | ||
Münster, Herz-Jesu-Krankenhaus | ||
Münster, Merkureck | ||
Münster, Westfalenstraße | ||
Münster, Vennheideweg | ||
Münster, Alte Reitbahn | ||
Münster, P+R Preußenstadion | ||
Münster, Düesbergweg | ||
Münster, Königsweg | ||
Münster, Metzer Straße | ||
Münster, Alter Schützenhof | ||
Münster, Sankt-Joseph-Kirche | ||
Münster, Goebenstraße | ||
Münster, Ludgeriplatz | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Altstadt/Bült | ||
Münster, Theater Münster | ||
Münster, Standesamt | ||
Münster, Lotharingerstraße | ||
Münster, Neubrückentor | ||
Münster, Maximilianstraße | ||
Münster, Kanalstraße | ||
Münster, Pumpenhaus/Lublinring | ||
Münster, Niedersachsenring | ||
Münster, Hoher Heckenweg | ||
Münster, Rumphorstweg | ||
Münster, Braseweg | ||
Münster, Sibeliusstraße | ||
Münster, Meerwiese/Begegnungszentrum | ||
Münster, Josefine-Mauser-Straße | ||
Münster, Königsberger Straße | ||
Münster, Elbinger Straße | ||
Münster, Ziegeleiteich | ||
Münster, Dachsleite | ||
Münster, Coerheide | ||
Münster, Coerde | ||
Münster, Speicherstadt |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. Op lijn 9 bleef het gedeelte naar Hiltrup gehandhaafd, echter werd get gedeelte tussen het Hauptbahnhof en Coerde ondergebracht bij de nieuwe lijn 6.