Lijn 99 Merksem Burgemeester Nolf - Antwerpen Station Luchtbal
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 99 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Antwerpen |
Materieel | Onbekend |
Rijdt vanaf | 1 juli 2023 |
Voorganger(s) | 651 |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 99 rijdt van Merksem Centrum naar het Ziekenhuis en het Kerkhof.
Route
Halte | ||
Merksem, Burgemeester Nolf | ||
Merksem, Terlindenhofstraat | ||
Merksem, Gudrunlaan | ||
Merksem, Laarsebaan | ||
Merksem, Frans Adriaenssensstraat | ||
Merksem, Laaglandlaan | ||
Merksem, Jan Palfijnziekenhuis | ||
Merksem, De Brem | ||
Merksem, Kerkhof Zwaantjeslei |
Geschiedenis
Op 1 juli 2023 werd lijn 651 vernummerd naar lijn 99.