Lijn 102 Apeldoorn Station - Amersfoort Centraal Station
Buslijn 102s | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 102s rijdt van Amersfoort via Hoevelaken, Zwartebroek, Terschuur, Voorthuizen, Wittenberg, Nieuw Millingen en Hoog-Soeren naar Apeldoorn.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Centraal Station | ||
Amersfoort, Stationsstraat | ||
Amersfoort, Centrum | ||
Amersfoort, De Kei | ||
Amersfoort, Blekerseiland | ||
Amersfoort, Hogeweg | ||
Amersfoort, Schuilenburg | ||
Amersfoort, Barneveldseweg | ||
Hoevelaken, Oude Lageweg | ||
Hoevelaken, Huize Hoevelaken | ||
Hoevelaken, Koninginneweg | ||
Hoevelaken, Stoutenburgerlaan | ||
Hoevelaken, Gemeentehuis | ||
Hoevelaken, Julianalaan | ||
Hoevelaken, Hofweg | ||
Hoevelaken, Klaarwater | ||
Zwartebroek, Ravengoedseweg | ||
Zwartebroek, School | ||
Zwartebroek, Ned. Hervormde Kerk | ||
Terschuur, De Tolboom | ||
Terschuur, Leemweg | ||
Terschuur, De Palmpol | ||
Terschuur, Van Beek | ||
Terschuur, Ambachten Museum | ||
Voorthuizen, Lankerenseweg | ||
Voorthuizen, Verbindingsweg | ||
Voorthuizen, Buitenlust | ||
Voorthuizen, De Punt | ||
Voorthuizen, Roelenengweg | ||
Voorthuizen, Bosweg | ||
Voorthuizen, Hunnenweg | ||
Voorthuizen, De Zanderij | ||
Voorthuizen, De IJsvogel | ||
Wittenberg, Tolnegenweg | ||
Wittenberg, Busstation | ||
Nieuw Milligen, Hoeve Oud-Milligen | ||
Nieuw Milligen, Ouwendorperweg | ||
Nieuw Milligen, Koninklijke Luchtmacht | ||
Nieuw Milligen, Kruispunt | ||
Hoog-Soeren, Het Aardhuis | ||
Hoog-Soeren, Echoput | ||
Apeldoorn, Koningin Julianatoren | ||
Apeldoorn, Paleis 't Loo | ||
Apeldoorn, Bosweg | ||
Apeldoorn, Oranjepark | ||
Apeldoorn, Markt | ||
Apeldoorn, Busstation / NS |