Lijn 21 Namur Gare des Autobus - Ermeton-sur-Biert Place
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 21 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Namur |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 1x/dag (zomer) |
Dal | 1x/dag |
Dal (vakantie) | 3x/dag (zomer) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/dag |
Zaterdag (vakantie) | 4x/dag (zomer) |
Zondag | 1-3x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 21 rijdt van Namur via La Plante, Wépion, Profondeville, Annevoie, Bioul, Denée en Maredsous naar Ermeton-sur-Biert.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Ermeton-sur-Biert naar Namur.
- Op woensdagmiddag rijdt één rit het hele traject, waarbij richting Ermeton de Abbaye niet bediend wordt. Op overige dagen rijdt één rit van Namur naar Maredsous Abbaye en terug.
- In de middagspits rijdt één rit het hele traject en rijdt één rit van Bioul naar Profondeville.
- In de zomervakantie rijden drie extra ritten tussen Namur en Maredsous Abbaye, tussen Maredsous en Ermeton-sur-Biert rijdt dan slechts één spitsrit per dag.
- Op zaterdag en zondag rijden twee tot drie ritten tussen Namur en Maredsous Abbaye en rijdt één beginnende/uitlopende rit tussen Maredsous en Ermeton-sur-Biert i.v.m. de aldaar aanwezige stelplaats.
Route
Halte | ||
Namur, Gare de Bus | ||
Namur, Rue du Premier Lanciers | ||
Namur, Square Arthur Masson | ||
Namur, Pont de France | ||
Namur, Boulevard Ad Aquam | ||
Namur, Pont de Jambes | ||
Namur, Casino | ||
Namur, Parc de la Plante | ||
La Plante, Maronnier | ||
La Plante, Rue Delonnoy | ||
Namur, Caracole | ||
Namur, La Pairelle | ||
Wépion, Fourneau | ||
Wépion, La Roseraie | ||
Wépion, Station | ||
Wépion, Pairybonier | ||
Wépion, Pôle Nord | ||
Wépion, Passage d'Eau | ||
Wépion, Fooz | ||
Wépion, Grand'Ry | ||
Wépion, Les Collets | ||
Profondeville, Boreuville | ||
Profondeville, Walgrappe/Chantraine | ||
Profondeville, Rue A. Gemenne | ||
Profondeville, Hôtel de Ville | ||
Profondeville, Chaussée de Dinant | ||
Profondeville, Pont de Lustin | ||
Profondeville, Burnot | ||
Rivière, Virage | ||
Rivière, Grande Île | ||
Annevoie, Bois des Trys | ||
Annevoie, Route de Dinant | ||
Annevoie, Jardins d'Annevoie | ||
Annevoie, Chemin de l'Église | ||
Annevoie, Route de Fraire | ||
Bioul, Mossiat | ||
Bioul, Belle-Vue | ||
Bioul, Crucifix | ||
Bioul, Quatre Bras | ||
Bioul, Route de Warnant | ||
Bioul, Place | ||
Bioul, Chafor | ||
Bioul, La Barrière | ||
Denée, Ecole | ||
Denée , Try du Moulin | ||
Maredsous, Station | ||
Maredsous, Abbaye | ||
Maredsous, Station | ||
Denée, Château Desclée | ||
Marèdret, Station | ||
Ermeton-sur-Biert, Bonsin | ||
Ermeton-sur-Biert, Place |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 1 maart 2019 rijdt de rit rond het middaguur op woensdag in Maredsous niet meer via de Abbaye.
Op 1 maart 2023 werd het nieuwe busstation bij station Namur in gebruik genomen, welke bovenop het stationsgebouw gebouwd was; de aparte in- en uitstaphaltes op straatniveau kwamen tegelijkertijd te vervallen. Met deze ingebruikname wijzigden de vertrek- en aankomsttijden lichtjes.