Lijn 43 Hoofddorp Marktplein - Badhoevedorp Pa. Verkuyllaan
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 12 mrt 2011 om 11:08 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=43 |vervoerder=Centraal Nederland |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur }} '''Lijn 43''' reed van Hoofddorp een …')
Voormalige buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 43 reed van Hoofddorp een grote lus door Vijfhuizen, Boesingheliede, Zwanenburg, Lijnden en Badhoevedorp.
Op de even uren werd de route linksom gereden, op de oneven uren werd de route rechtsom gereden.
Route
Route is niet compleet