Lijn 66 Amsterdam Leidseplein - Amstelveen Waardhuizen
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 11 mrt 2011 om 19:49 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=66 |vervoerder=Centraal Nederland, GVB |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=4x/uur |frequentie_dal=4x/uur |frequentie_zaterdag=2-4x/uur |…')
Voormalige buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland, GVB |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 66 reed van Amsterdam naar Amstelveen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Leidseplein | ||
Amsterdam, Station Zuid | ||
Amsterdam, Van Boshuizenstraat | ||
Amstelveen, Plein 1960 | ||
Amstelveen, Van der Hooplaan | ||
Amstelveen, Gondel/Praam |