Lijn 206 Gütersloh, Hauptbahnhof/ZOB - Janusz-Korczak-Gesamtschule
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 20 nov 2022 om 13:15
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 206 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Gütersloh |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Gütersloh |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro (G) |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 2x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zaterdagavond | 2x/uur (tot 20:00) |
Zondag | 1x/uur (vanaf 12:00) |
Zondagavond | 1x/uur (tot 20:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 206 rijdt van Gütersloh Hauptbahnhof naar Kattenstroth Janusz-Korczak-Gesamtschule.
Route
Halte | ||
Gütersloh, Hauptbahnhof/ZOB | ||
Gütersloh, Lindenstraße | ||
Gütersloh, Dammstraße | ||
Gütersloh, Schledebrückstraße | ||
Gütersloh, Westfalenweg | ||
Gütersloh, Schalückstraße | ||
Gütersloh, Südring | ||
Gütersloh, Kattenstrother Weg | ||
Gütersloh, Elsenhermstraße | ||
Gütersloh, Im Brock | ||
Gütersloh, Liebfrauenkirche | ||
Gütersloh, Janusz-Korczak-Gesamtschule | ||