Lijn T47 Unna Mittelstraße - Holzwickede Schöne Flöte
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 aug 2022 om 19:55
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn T47 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | VKU |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Taxibus |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T47 rijdt van Unna Massen naar Massener Heide.
Dienstregeling
- De ritten voor 14:00 uur rijden niet door naar Holzwickede Schöne Flöte.
Route
Halte | ||
Unna, Mittelstraße | ||
Unna, Kleistraße | ||
Unna, Massen Bürgerhaus | ||
Unna, Karlstraße | ||
Unna, Unnaer Straße | ||
Unna, Obermassen Friedhof | ||
Unna, Reitsportzentrum | ||
Unna, Bennemann | ||
Unna, Liedbachtal | ||
Unna, Massener Heide | ||
Unna, Abzweig Stuckenberg | ||
Unna, Am Stuckenberg | ||
Holzwickede, Schöne Flöte |