Lijn 49 Geldermalsen Station - Gorinchem Station
Versie door Fogeltje (overleg | bijdragen) op 23 jan 2011 om 20:48 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=49 |vervoerder=Zuidooster |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=1x per 2 uur |frequentie_dal=1x per 2 uur |frequentie_zaterdag=1x per 2 uur |p…')
Voormalige buslijn 49 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | onbekend t/m 1 juni 1985 |
Frequenties
| |
Spits | 1x per 2 uur |
Dal | 1x per 2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x per 2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 49 is een voormalige streekbus van Geldermalsen naar Gorinchem.
In de dienstregeling '84/'85 reed lijn 49 1x per 2 uur. Lijn 49 reed niet in de avonduren en op zondag. Op koopavonden in Gorinchem reed de laatste rit vanuit Geldermalsen door naar Gorinchem, deze reed normaal slechts tot Beesd. Vervolgens ging er in de avond nog een rit terug naar Leerdam.
In de dienstregeling '85/'86 werd lijn 49 ingekort tot Gorinchem - Leerdam. Voor het vervallen trajectdeel leek bij Zuidooster geen alternatief te komen. Bij Arriva reed in 2011 op dit traject buurtbus 264.
Voormalige Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Geldermalsen, Station N.S. | ||
Deil, Kerk | ||
Enspijk, Haarstraat | ||
Rumpt, Kruipsunt Zuid | ||
Beesd, Dorpsplein | ||
Rumpt, Postkantoor | ||
Gellicum, Brug | ||
Rhenoy, Busstation | ||
Acquoy, Dorp | ||
Leerdam, Ziekenhuis | ||
Leerdam, Station N.S. | ||
Asperen, Raadhuisplein | ||
Heukelum, Gragtdijk | ||
Spijk, Postkantoor | ||
Gorinchem, Hoofdwal/Glacis | ||
Gorinchem, Station |