Lijn B8 Rotterdam Centraal Station - Spijkenisse De Akkers
Nachtbuslijn B8 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Donderdagnacht | 2x/uur |
Vrijdagnacht | 2x/uur |
Zaterdagnacht | 2-4x/uur |
De bus rijdt in de nacht na de genoemde dag |
---|
Nachtlijn B8 rijdt van Rotterdam via Hoogvliet en Spijkenisse weer naar Rotterdam.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Weena | ||
Hoogvliet, Gaarde | ||
Hoogvliet, Binnenban | ||
Hoogvliet, Gaarde | ||
Hoogvliet, Sprong | ||
Spijkenisse, Eerste Heulbrugstraat | ||
Spijkenisse, Lepelaarhoek | ||
Spijkenisse, Sternhoek | ||
Spijkenisse, Baljuwlaan | ||
Spijkenisse, Akkersweg | ||
Spijkenisse, Dreef | ||
Spijkenisse, Heemraadlaan (richting Rotterdam Centraal) | ||
Spijkenisse, Beukenlaan | ||
Spijkenisse, Iepenlaan | ||
Spijkenisse, Rivierlaan | ||
Spijkenisse, Joke Smitlaan | ||
Spijkenisse, Winkelcentrum Maaswijk | ||
Spijkenisse, Toussaintlaan | ||
Spijkenisse, Annie van Hattemstraat | ||
Spijkenisse, Metro Centrum (richting Rotterrdam Centraal) | ||
Rotterdam, Centraal Station |