Lijn 23 Brugge, Station - Blauwe Toren
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 23 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn en Gino Tours iov De Lijn |
Entiteit | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brugge |
Materieel | Van Hool New A308, Van Hool New A309 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 3x/uur (tot 20:00 uur) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 23 rijdt van station Brugge via het Waggelwater en het Ziekenhuis naar Industriezone Blauwe Toren.
Dienstregeling
- Op zondag tot 12:40 uur wordt slechts één keer per uur gereden.
Route
Halte | ||
Brugge, Station | ||
Brugge, 't Zand | ||
Brugge, Hoefijzer | ||
Brugge, Bevrijdingslaan | ||
Brugge, Post | ||
Brugge, OCMW-Molenerf | ||
Brugge, A.Z. Sint-Jan | ||
Brugge, OCMW-Molenerf | ||
Brugge, Rustenburg | ||
Brugge, Kapelletje | ||
Brugge, Meulentje | ||
Brugge, Sint-Pietersplas | ||
Brugge, Blauwe Poort | ||
Brugge, Kolvestraat | ||
Brugge, Stock | ||
Brugge, Monnikenwerve | ||
Brugge, B-Park | ||
Brugge, Hoge Hul | ||
Brugge, Automobielinspectie | ||
Brugge, Industriezone Blauwe Toren | ||
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op 1 september 2021 werd de begin-/eindhalte van deze lijn Kolvestraat in plaats van Industriezone Blauwe Toren.