Lijn 431 Löhne, Remarqueplatz/Bahnhof - Bröderhausener Straße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 23 aug 2021 om 20:09 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |buitenland=ja |dienstregeling=2021 |type=belbus |lijnnr=431 |land=Duitsland |vervoerder=WWB |verkeersverbond=WT |lijnsoort=Stadsbus |stad=Löhne |ma...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn 431 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | WWB |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Löhne |
Materieel | Taxibus |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur (deels vast) |
Dal | 1-2x/uur (deels vast) |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:00) |
Avond (weekend) | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 431 rijdt van Löhne Stadtmitte via Mennighüffen en Westscheid naar Halstern.
Dienstregeling
- Bijna alle ritten rijden als belbus.
- Rond de schooltijden rijden enkele vaste ritten tussen de haltes Remarqueplatz/Bahnhof en Wasserschloß. Het traject van en naar de halte Bröderhausener Straße wordt doordeweeks 1x/uur als belbus bediend.
Route
Halte | ||
Löhne, Remarqueplatz/Bahnhof | ||
Löhne, Steinstraße | ||
Löhne, Haus Beck | ||
Löhne, Am Pfarrholz | ||
Löhne, Mennighüffen Kirche | ||
Löhne, Ulenburger Weg | ||
Löhne, Beethovenstraße | ||
Löhne, Holzbreder Weg | ||
Löhne, Buschweg | ||
Löhne, Ahntweg | ||
Löhne, Westscheider Weg | ||
Löhne, Wasserschloß | ||
Löhne, Dorfstraße | ||
Löhne, Westscheid Mitte | ||
Löhne, Ellerbrock | ||
Löhne, Auf der Heide | ||
Löhne, Schulweg | ||
Löhne, Zur Helle | ||
Löhne, Halstern Grundschule | ||
Löhne, Leipziger Straße | ||
Löhne, Eckernkamp | ||
Löhne, Leipziger Straße | ||
Löhne, Langenfohrn | ||
Löhne, Alter Salzweg | ||
Löhne, Mühlenweg | ||
Löhne, Bröderhausener Straße |