Lijn 32 Meppel Station - Hoogeveen Station
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 12 dec 2010 om 22:17
Buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (LijnBelBus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 32 rijdt van Meppel, via Ruinerwold, Oosteinde, Ruinen, Anholt en Pesse naar Hoogeveen.
In de spitsrichting rijdt één rit verder naar de Zuiderlaan en op zaterdagochtend, zondagochtend en de avonden wordt als LijnBelBus gereden.
Route
Halte | ||
Meppel, Zuiderlaan / Driesprong | ||
Meppel, Zuiderlaan | ||
Meppel, Randweg | ||
Meppel, Reestplantsoen | ||
Meppel, Leonard Springerlaan | ||
Meppel, Wenkhorst 17 | ||
Meppel, Stationsweg | ||
Meppel, Busstation / NS | ||
Meppel, Burg. Knopperslaan | ||
Meppel Heinsiusstraat | ||
Meppel, Johan van Oldebarneveltstraat | ||
Meppel, Thorbeckelaan | ||
Meppel, Tweeloo | ||
Meppel, Bedrijvenpark Noord | ||
Meppel, Ruinerwoldseweg | ||
Ruinerwold, Boerpad | ||
Ruinerwold, Haakswold 8 | ||
Ruinerwold, Vorenwolde | ||
Ruinerwold, Centrum | ||
Ruinerwold, Gieser Wildemans | ||
Ruinerwold, Dijkmansweg | ||
Oosteinde, Schoolstraat | ||
Oosteinde, Oosteinde 32 | ||
Oosteinde, Oosteinde 48 | ||
Oosteinde, Oosteinde 70 | ||
Oosteinde, Wijkveld | ||
Ruinen, Huttenweg | ||
Ruinen, De Stobbe | ||
Ruinen, Centrum | ||
Ruinen, Benderseweg | ||
Ruinen, Achter de Broeken | ||
Ruinen, Leeuwte 22 | ||
Ruinen, Leeuwte 42 | ||
Ruinen, Defensieweg | ||
Anholt, Anholt | ||
Pesse, Eursinge 9 | ||
Pesse, Beilerstraat 2 | ||
Pesse, Dorpsstraat | ||
Pesse, Molenhoek | ||
Pesse, De Akker | ||
Pesse, De Santbrincke | ||
Hoogeveen, Spaarbankbos | ||
Hoogeveen, Wijsterseweg | ||
Hoogeveen, Marnixstraat | ||
Hoogeveen, Station NS |