Lijn 205 Gütersloh, Hauptbahnhof/ZOB - Am Hüttenbrink
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 5 aug 2021 om 15:01
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 205 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Gütersloh |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Gütersloh |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro (G) |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 2x/uur (deels belbus) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zaterdagavond | 2x/uur (deels belbus) |
Zondag | 1x/uur (deels belbus) |
Zondagavond | 1-2x/uur (deels belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 205 rijdt van Gütersloh Hauptbahnhof via Kattenstroth Stadion, Elisabeth-Hospital en Bettentrups Siedlung naar Spexard.
Dienstregeling
- De gehele week na circa 20:00 uur en op zondag voor circa 12:00 uur wordt als belbus gereden.
- Op zondag wordt na circa 20:00 uur de frequentie verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Gütersloh, Hauptbahnhof/ZOB | ||
Gütersloh, Alter Kirchplatz | ||
Gütersloh, Stadtbibliothek | ||
Gütersloh, Reckenberger Straße | ||
Gütersloh, Klinikum Gütersloh | ||
Gütersloh, Heidewald | ||
Gütersloh, Stadion | ||
Gütersloh, Bertelsweg | ||
Gütersloh, Eversgerdweg | ||
Gütersloh, Stadtring Kattenstroth | ||
Gütersloh, Elisabeth-Hospital | ||
Gütersloh, Eggestraße | ||
Gütersloh, Ossietzkystraße | ||
Gütersloh, Spexarder Postweg | ||
Gütersloh, Pagenstrothsweg | ||
Gütersloh, Osningstraße | ||
Gütersloh, Steinmerschweg | ||
Gütersloh, Piusstraße | ||
Gütersloh, Schwarzwaldweg | ||
Gütersloh, Lukasstraße | ||
Gütersloh, Bruder-Konrad-Kirche | ||
Gütersloh, Spexarder Bahnhof | ||
Gütersloh, Spexarder Krug | ||
Gütersloh, Am Hüttenbrink |