Lijn 160 Werther, ZOB - Wiete
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 4 aug 2021 om 17:31 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |buitenland=ja |dienstregeling=2021 |lijnnr=160 |land=Duitsland |vervoerder=TWV |verkeersverbond=WT |lijnsoort=Stadsbus |stad=Werther |materieel=Me...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 160 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | TWV |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Werther |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter City |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Dal | 1x/(2 à 3) uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 160 rijdt van Werther Stadtmitte naar Arrode, Häger of Rotenhagen en Thienhausen.
Dienstregeling
- De routes naar de eindpunten Museum PAB/Böckstiegelhaus en Wiete worden grofweg 1x/2 uur bediend en de route naar de halte Leinenbrink 1x/uur.
- Rond het middaguur valt een gat van meerdere uren in de dienstregeling.
Route
Halte | ||
Werther, ZOB | ||
Werther, Stadtmitte | ||
Werther, Haus Werther | ||
Werther, Webers Kamp | ||
Werther, Museum PAB/Böckstiegelhaus | ||
Werther, Delius | ||
Werther, Bokemühlenweg | ||
Werther, Tappe | ||
Werther, Weinhorst | ||
Werther, Leinenbrink | ||
Werther, Oberwahrenbrock | ||
Werther, Niewöhner | ||
Werther, Rotenhagen Kirche | ||
Werther, Lohöfener | ||
Werther, Grundschule Langenheide | ||
Werther, Massenschmiede | ||
Werther, Holz | ||
Werther, Wiete |