Buslijn 684
|
Vervoerder(s) |
Syntus
|
Concessie |
Veluwe
|
Lijnsoort |
Schoolbus
|
Materieel |
Onbekend
|
|
Frequenties
|
Spits |
2 ritten
|
Dal |
rijdt niet
|
Avond |
rijdt niet
|
Zaterdag |
rijdt niet
|
Zondag |
rijdt niet
|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak
|
Lijn 684 en rijdt alleen van Elburg via Oldebroek, Wezep en Hattemerbroek naar Zwolle.
Route
|
Halte
|
|
Elburg, Molendorp |
|
|
Elburg, Nieuwe Feithenhof |
|
|
Elburg, Centrum |
|
|
Elburg, Hellenbeekstraat |
|
|
Elburg, Coragestraat |
|
|
Elburg, Klokbekerweg |
|
|
Elburg, Eperweg |
|
|
Oldebroek, Rustenburgsweg |
|
|
Oldebroek, Centrum |
|
|
Oldebroek, Café Het Wissel |
|
|
Oldebroek, De Molen |
|
|
Oldebroek, Verlengde Looweg |
|
|
Oldebroek, Hogenbrinkweg |
|
|
Wezep, IJsselvliedt |
|
|
Wezep, Café Coelenhage |
|
|
Wezep, Veluwelaan |
|
|
Wezep, W. de Zwijgerkazerne |
|
|
Hattemerbroek, Centrum |
|
|
Hattem, IJsselbrug |
|
|
Zwolle, Verzorgingscentrum De Venus |
|
|
Zwolle, Scania / Voorsterweg |
|
|
Zwolle, Blaloweg |
|
|
Zwolle, Zwartewaterallee |
|
|
Zwolle, Isala Klinieken (Locatie: Sophia) |
|
|
Zwolle, Dr. Hengeveldeweg |
|
|
Zwolle, Molenweg |
|