Lijn T11 Bocholt, Bustreff - Hemden Zollamt
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 3 jun 2021 om 19:10
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn T11 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | StadtBus Bocholt |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Belbus |
Stadsdienst | Bocholt |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1-2x/uur (tot 16:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T11 rijdt van Bocholt via Bahia naar Hemden.
Dienstregeling
- Er wordt altijd 2x/uur tussen Bustreff en Inselbad Bahia gereden. Het traject tussen Inselbad Bahia en Hemden wordt altijd 1x/uur bereden.
- In de ochtendspits buiten de vakanties start een rit bij de halte Genossenschaft.
Route
Halte | ||
Bocholt, Bustreff | ||
Bocholt, Sankt-Georg-Gymnasium | ||
Bocholt, Europa-Haus | ||
Bocholt, Domizil Diepenbrock | ||
Bocholt, Up de Welle | ||
Bocholt, Alffstraße | ||
Bocholt, Inselbad Bahia | ||
Bocholt, Hemdener Kapelle | ||
Bocholt, Kapellenstraße | ||
Bocholt, Siedlerstraße | ||
Bocholt, Hemdener Ringstraße | ||
Bocholt, Kreuzkapellenweg | ||
Bocholt, Hemden Zollamt | ||
35px | Bocholt, Genossenschaft |